fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-08-2020 / Новини Cтудреспубліки /  Чернівці

Буковинська Студреспубліка. Дочекалися — вже завтра!

Ну що, Буковино, готова? 16 серпня 2020р. у Чернівцях, в музеї Буковинської діаспори, відбудеться регіональний етап XXII Студреспубліки-2020. Тема: «Надзусилля для прогресу та справедливості Буковини». Під час Чернівецької Студреспубліки пройдуть вибори Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату Буковини, а також улюблені суб-фестивалі. Долучайтеся!

Чим принципово відрізняються республіканці від інших? Тим, що для нас і прогрес, і справедливість, і модернізація, і солідарність — це не якісь такі складні слова-«меми», а ми глибоко розуміємо їх значення та застосування, адже всі наші щоденні наполегливі дії присвячені, аби привести Україну до топ-20 розвинених країн світу. Яким чином приєднатися до молодих і небайдужих буковинців/ок — інфа нижче.

Чернівецька Студреспубліка — це мульти-фестиваль*, в центрі якого стратегічна гра у життя окремого студентського міста-«держави». Зі своїми кордонами, валютою, законами, паспортами, органами влади, виборами тощо, де учасники/ці на цей короткий час перетворюються зі звичайних студентів/ок у «зірок», мерів/ок, державних управлінців/ок тощо. У квазідержаві оголошуються вибори, створюється ЦВК, формуються «політичні партії», проводиться повноцінна виборча кампанія з її кульмінацією — голосуванням.

У вас ще є шанс стати частиною дійства! Ми обіцяємо насичену інтелектуальну роботу, гарні емоції та спогади, які залишаться з вами надовго! І ще — море нових знайомств і крутих суб-фестивалів: Інтелектуальні ігри, Настільні ігри, спортивні ігри. Варто лише пройти онлайнреєстрацію, долучитися і поділитися своїм досвідом і знаннями:

А вже 22-25 серпня програма набере ще масштабніших обертів, адже у Скадовську пройде фінал XXII Студреспубліки-2020, де зберуться молоді, активні й прогресивні українці з усіх куточків і спільно дискутуватимуть про «Надзусилля для прогресу та справедливості».

Детальна інформація — у регіональної координаторки Чернівецької Студреспубліки-2020 Наталії Костинюк, 098 623 96 20.

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернівецької Студреспубліки