fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
25-03-2016 / Новини /  м. Київ

Канадський професор презентує книгу про успіхи та проблеми Ізраїлю (оновлено)

УАфіша презентації книги Києві, Чернівцях, Чернігові та Полтаві є унікальна можливість відкрито поспілкуватися та подискутувати про шляхи модернізації з провідним світовим інтелектуалом. 5 квітня 2016р. о 18:00 у Києві, у Київському Будинку Книги, 11 квітня о 16.00 у Чернівцях, у галереї «Світ-Арт», 12 квітня о 17.00 у Чернігові, у бібліотеці ім. М.Коцюбинського, 13 квітня о 17.00 у Полтаві, у бібліотеці ім. І.Котляревського, професор історії Монреальського університету Яков Рабкін проведе лекцію «Що таке держава Ізраїль: від задуму до життя» і презентує свою нову книжку. Співорганізатори — Студреспубліка. Запрошуємо!

Завдяки Студреспубліці відкриті лекції в Україні вже проводили соціальний теоретик, проф. Роберто Унгер (Бразилія/США), історик, проф. Сергій Плохій (Україна/США), директор Бюро Представництва з питань свободи ЗМІ ОБСЄ, проф. Андрій Ріхтер (Австрія) тощо. Незабаром лекцію в столиці прочитає історик, спеціаліст із проблем модернізації, проф. Яків Рабкін (Канада). Докладніше про спікера, його роботи та, власне, самі події — нижче.

Яків Рабкін – професор історії Монреальського університету, письменник, публіцист, радник у низці міжнародних організацій (НАТО, ЮНЕСКО й ін.). Яків Миронович вільно володіє 5 мовами й виступає з лекціями в університетах всього світу. Проф. Рабкіну належить близько 300 публікацій у науковій періодиці. Минула праця науковця стала міжнародним бестселером, перекладена 14 мовами і отримала відзнаки у різних країнах.

Книга, яку презентуватиме д-р Рабкін, Яків Рабкінвийшла тепер і в Україні (видавництво «Саміт-книга»). У ній автор доступною та простою мовою, але спираючись на величезний масив наукових матеріалів, описує причини та передумови великого успіху маленької держави Ізраїль (із населенням близько 7,5 млн осіб) та її значної ваги на міжнародній арені. Увага приділяється і проблемам, із якими стикався і продовжує стикатися Ізраїль.

Державницька криза, від якої потерпає Україна, заставляє нас ще прискіпливіше досліджувати досвід країн, які змогли не просто ствердити державність, але й домогтися порівняно високого рівня розвитку. Кейс модернізації Ізраїлю, якому вдалося, незважаючи на практично безперервну війну, вскочити в перший світ – є однозначно цікавим для всіх, хто вірить у відродження та розвиток України.

Звісно, у тих, кому пощастить потрапити на захід, буде нагода задати питання особисто автору, а також підписати книгу «Сучасний Ізраїль. Від задуму до життя». 

Rabkin

Для того, щоб взяти участь у заході, потрібно пройти просту онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки.

Місця і дати проведення:

  • м. Київ, 5 квітня, Київський Будинок Книги, вул. Льва Толстого 11/61 (М «Площа Льва Толстого», навпроти парку ім. Тараса Шевченка), початок лекції о 18:00;
  • м. Чернівці, 11 квітня, галерея «Світ-Арт», вул. Штейнберга 23, початок презентації о 16.00;
  • м. Чернігів, 12 квітня, бібліотека ім. М.Коцюбинського,  початок презентації о 17.00;
  • м. Полтава, 13 квітня, обласна наукова бібліотека ім. І.Котляревського, початок презентації о 17.00.

Яков Рабкін був експертом фіналу Студреспубліки-2015 на Арабатській стрілці, під час якого 24 серпня 2015р. виступив із факультативом на тему: «Міжнародні аспекти демодернізації». 26 лютого 2016р. він прочитав скайп-факультатив «Про свободу вибору моделі соціоекономічного розвитку» для учасників ЗиСР-VIII на Буковині.

* * *

Організатори: видавництво «Саміт-книга», Київський Будинок Книги та ВМГО «Студентська республіка».

За довідками звертатися: (044) 529-13-75,
для ЗМІ – 097 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com (Віра Андріюк), 095 073 45 18, 093 142 32 82, m-lavrenchuk@ukr.net (Марина Лавренчук).
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки