fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
22-12-2021 / всі теми /  м. Київ

Молодіжна політика: пошук альтернатив

Всупереч очікуванням на позитивні зміни, справжню відкритість і наповнення змістом державної молодіжної політики, ми й далі спостерігаємо відсутність комплексного бачення у роботі з молоддю, організованим молодіжним рухом, прояви корупції та інші проблеми. З метою початку відповідної широкої дискусії 23 грудня о 16:00 у Києві відбудеться круглий стіл* на тему «Відродження молодіжної політики». Запрошуємо! Реєструйтесь!

Переконані, що Україна має рухати прогрес у світі. Саме тут, у нас, має бути простір суперрозвитку для передових розробок і практики в царині роботи з дітьми та молоддю. А для початку необхідно розібратися з нагальними величезними проблемами. Тож реагуючи на важливі виклики, інтелектуал(к)и, молоді лідер(к)и, громадянські активіст(к)и обговорять ситуацію, що склалася в сфері молодіжної політики, і пропонуватимуть альтернативні, іна/інноваційні шляхи виходу з неї. Подробиці та як долучитися — далі.

Наразі, незважаючи на видимість активної роботи, реальні проблеми молоді залишаються поза увагою держави. Бал править імітація, невелику кількість реального мирного громадського активу (не плутати з заробітчанством на громадській діяльності) демотивують проявами корупції та ідеолого-політичного тиску. Окремою проблемою є залежність від іноземних грантів.

Все це викликає неоднозначну реакцію в інтелектуальному, громадському та молодіжному середовищах і потребує — для початку — обговорення лідер(к)ами молодіжного і громадського руху, експерт(к)ами в форматі відкритої публічної дискусії. Далі — розширення дискусії.

Запрошуємо до участі у круглому столі! Для реєстрації необхідно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію до 11:00 23 грудня п.р. Кількість місць обмежена.

Подія відбудеться 23 грудня 2021р., початок о 16:00 (реєстрація з 15:30); місце проведення — Голосіївська районна в м. Києві державна адміністрація (м. Київ, М «Деміївська», пр-т Голосіївський 42, боковий вхід (справа), 4-й поверх, конференц-зала).

Довідки за тел.: 044 529 13 75

* Подія відбудеться за дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за підтримки відділу у справах молоді та спорту Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації, Українського молодіжного форуму.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки