fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-08-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Херсон

Зустріч республіканців із мером Херсона

DSC_67185 серпня 2015р. активісти Херсонської Студреспубліки та Молодіжної ради при Херсонському міському голові зібрались у кабінеті, власне, самого мера Володимира Миколаєнка задля обговорення модернізації молодіжної політики в місті та вирішення проблем залучення молоді до активного соціального життя міста.

Херсонські республіканці серйозно активізувалися — все вище, і вище, і вище! Проте дорога у політиці, навіть молодіжній — неможлива без взаємодії з владою. Іноді конструктивною. Як Студентський мер Херсонщини Юрій Капушенко спілкувався зі своїм «дорослим» колегою — у матеріалі далі.

При зустрічі до міського голови ставили питання та виносили пропозиції по модернізації «лебединого озера» що, на даний момент є основною креативною ареною херсонської молоді, де проводяться кінопокази під відкритим небом і музично-літературні вечори з відомими поетами України.

Також гостро поставло питання збільшення бюджету управління молоді і спорту на наступний рік, так як на даний рік не передбачено коштів для конкурсу проектів, який би надав можливість молоді реалізовувати свої проекти, в т.ч. по модернізації міста.

IMG_4542DSC_6695

Міський голова прийняв всі пропозиції і запевнив молодь, що допоможе їх вирішити так, до 7 серпня на «лебединому озері» повинні з’явитися сходинки для безпечного спуску до чаші озера, також пообіцяв вирішити питання з фінансуванням молодіжних проектів.

Були обговорені й перспективи участі делегації Херсонщини на фінальній Студреспубліці-2015 на Арабатці. Мер міста пообіцяв розглянути це питання і запросив на ще одне зустріч задля конкретного вирішення питань студреспубліканців.

Online

 

Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Херсонської Студреспубліки