fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
31-07-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Живі дискусії, гарячі обговорення та жваві відстоювання думок гарантовані!

Screenshot_1(4)Із задоволенням повідомляємо, що на фіналі Міжнародної програми «Студентська республіка», який відбудеться на морському узбережжі 22-25 серпня 2015р., знову відбуватиметься суб-фестиваль «Дебати». Запрошуємо до участі всіх, хто хоче покращити свої вміння говорити, думати та переконувати!

Студреспубліка та дебатна, полемічна культура — то невід’ємні речі. Саме тому під час регіональних етапів і фіналу Міжнародної програми «Студентська республіка» і відбуваються змагання дебатерів. Кожен раз — це «вибух мозку», але того вартує. Як долучитися — читайте далі.

Ми збираємо разом молодих людей, які прагнуть до прогресивного розвитку інтелектуальних здібностей, щоб долучити їх до створення Програми модернізації України!

Отже, «Дебати» – це популярна в усьому світі гра, яка має на меті розвиток інтелектуального та творчого потенціалу людини.

«Дебати» — це міжнародний студентський рух. Дебатні клуби існують в більшості університетів Європи, Північної Америки, в розвинених країнах світу. Вже понад 30 років проводяться Чемпіонати світу та Європи з Парламентських дебатів. У Міжнародну асоціацію парламентських дебатів входять громадські організації із понад 100 країн.

Фінал Студреспубліки Вимоги до оргпроектів (наукових розробок, бізнес- і соціальних ідей) на тему "Новий cтарт. Сценарії майбутнього"завжди вирізнявся гарячими дебатами, під час яких кожен може спробувати досягнути істини, переконуючи на свою користь, пережити яскраві емоції та просто поспостерігати за конструктивними дебатами найактивніших і найініціативніших студентів!

І цього року буде тільки краще!

Пропонуємо спробувати себе у ролі відмінного спікера та лідера, за яким готові йти! Приєднуйся до суперового турніру, де народжується істина та професійні оратори!

Обов’язкова онлайн-реєстрація на сайті www.studrespublika.com:

Online 

Кураторка суб-фесту «Дебати»:

Інна Масленчук
+38 097 796 21 63,
inna_spv@mail.ru
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Інна Масленчук