fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
29-09-2009 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Згадай літо, або пляжна фотосесія «Першої Леді-2009»

Журі вже давно прийняло своє рішення, переможці нагороджені, але саме зараз, у оксамитовий сезон, на сайті Студреспубліки ви можете подивитися пляжну фотосесію учасниць конкурсу «Перша Леді-2009»!
 
Нагадаю, що «Перша Леді» — це єдиний в Україні загальнонаціональний конкурс краси серед студенток, який проходить в рамках мульти-фестивалю «Студентська республіка». Цього року у конкурсі взяло участь 18 красунь з більшості регіонів України, а також із Росії, які вибороли право приймати участь у національному етапі, перемігши в регіональних конкурсах. Переможницею стала 20-ти річна студентка Тернопільського національного економічного університету Ірина Чайківська, яка стала першою володаркою перехідної золотої діадеми.
 
Хочеться відмітити, що конкурс ще… не закінчився! Адже буде продовжуватися в форматі цілорічної соціально-благодійної програми під назвою «Місія доброї волі», де номінантки офіційних титулів «Першої Леді-2009» відвідають регіони України з метою пропагування добра та милосердя. У цих візитах буде передбачено зустрічі з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємцями для привернення їхньої уваги до проблем того чи іншого регіону згідно тих соціально-благодійних проектів, які презентували конкурсантки.
 
А тепер трошки згадаємо сонце, літо, пляж… Як відомо, у рамках конкурсу була проведена традиційна пляжна фотосессія (фотографи Максим Мотайло та Василь Шмігель). Пропонуємо Вам ще раз поринути у дивовижну атмосферу Студреспубліки та знову познайомитися з найкрасивішими студентками України та близького зарубіжжя. Тримайтеся!Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Чувичін Євген