fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-06-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Запрошуємо всіх на XVII Полтавську Студреспубліку (оновлено)

ПечатьXVII Студентський мер і його команда з 10 депутатів магістрату стануть ключовими людьми у питанні модернізації нашого міста та регіону. Вони будуть основою новоствореного Комітету модернізації Полтави, до роботи якого будуть залучатися провідні місцеві, українські й іноземні експерти, прогресивні полтавці, професори та викладачі навчальних закладів, представники органів державної влади, місцевого самоврядування й бізнесу, журналісти [+ відео].

Далі мова йде про те, звідки візьметься нова не тільки лише студентська, але й модернізаторська влада Полтавщини, яким чином можна взяти участь у її обранні, а також, як стати одним із щасливчиків, які балотуються. Окрім цього ви дізнаєтеся, який класний сюрприз для полтавців уперше приготувала  Студреспубліка на 10-11 липня.

З 10 по 11 липня 2015р. у новому формату у Парку культури і відпочинку «Перемога» відбудеться XVII регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка»!

Цьогорічна тема: «Програма модернізації Полтави».

8-9 липня: виїзна оргдіяльнісна гра (за містом) – 40 учасників, які пройшли жорсткий відбір;

10-11 липня: відкрита гра у Парку «Перемога»;

10 липня: політичний квест по м. Полтава;

11 липня:
— круглий стіл «Інноваційний розвиток територій силами прогресивних громад» із 14:00 до 16:00;

— голосування за мера та депутатів Студентського магістрату з 17.00 до 20.00;

9GvHCsD6fS8

Майже 25-річна історія незалежної України стверджує, що будь-які справжні модернізаційні зміни можливі лише за ініціативи прогресивних громадян, які мають сильну волю та свіже креативне мислення, а також здатність до змістовної дискусії. Тільки через взаємодію і наполегливість можна зрушити цей камінь із місця.

55Gl4lm7kEE

Сьогодні, як ніколи, Україна і наш регіон потребує рішучих неімітаційних кроків у напрямку модернізації. Студенти завжди були – а зараз ще більше – найактивнішими! У Полтаві є ефективний досвід співпраці серед молоді, вишів та інших інституцій.

Враховуючи суспільний запит на зміни і розвиток, ми не маємо права бути осторонь! Студреспубліка наголошує на курсі на модернізацію, конструктивну змістовність і презентує офіційні правила цьогорічної гри для учасників.

Реєстрація тут:

Переконані, що XVII Студентський мер і його команда з 10 депутатів магістрату стануть ключовими людьми у питанні модернізації нашого міста та регіону. Вони будуть основою новоствореного Комітету модернізації Полтави, до роботи якого будуть залучатися провідні місцеві, українські й іноземні експерти, прогресивні полтавці, професори та викладачі навчальних закладів, представники органів державної влади, місцевого самоврядування й бізнесу, журналісти.

Оргвнесок:

— на 8-9 липня — 140 грн.;
— на 10-11 липня — 20 грн.;
— на концерт — безкоштовно!

Офіційні правила та розклад Полтавської Студреспубліки!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Полтавської Студреспубліки