fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-05-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Донецьк

Якісний старт Студреспубліки: Донеччина — вперед!

DSC_100718-19 травня 2017р. у Слов’янську відбувся перший у сезоні-2017 вишівський етап Студреспубліки. Актуальна тема «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації України» не могла залишити байдужими студентів Донбаського державного педагогічного університету.

Чим найбільше запам’яталася вишівська Студреспубліка на Донбасі, які актуальні теми було обговорено та хто ж переміг на студреспубліканських виборах — дізнаєтеся нижче.

DSC_0738DSC_0931DSC_0926

 

 

 

 

Факультатив від ректорки університету, докторки педагогічних наук, професорки Світлани Омельченко на тему традицій і вимог педагогів сучасності змусив замислитися учасників над питанням: «Педагогіка – це наука чи мистецтво?». Майстер-клас із медіаграмотності від кандидатки педагогічних наук Тетяни Євтухової не залишили байдужим жодного учасника, зачепивши гострі теми фейкових відео та фото. Старша викладачка кафедри української мови та літератури Вікторія Щербатюк розглянула теми актуальності використання сучасних освітніх технологій у навчальних закладах.

DSC_0772DSC_0884

 

 

 

 

 

 

Групова робота учасників дала можливість подискутувати щодо освітніх орієнтирів і шляхів інноваційного розвитку освіти. Підсумком події було обрання Студентського лідера університету, на посаду якого претендувало 6 найактивніших студентів, агітувавши більше 50 учасників за допомогою відео, презентацій, плакатів і віршів.

DSC_0860

DSC_0920

DSC_0724

 

 

 

 

 

За результатами таємного голосування студенти обрали Олега Лозового, студента 2-го курсу фізико-математичного факультету. Тепер усі учасники з нетерпінням чекають регіонального етапу Студреспубліки, аби достойно представити виш.

Вишівська Студреспубліка реалізовувалася в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Донецької Студреспубліки