fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-05-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Донецьк

Студреспубліка-2017 стартує з вишівського етапу на Донеччині

photo_2017-05-15_17-33-5218-19 травня 2017р. уперше на базі ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (м. Слов’янськ) буде проведена «Студентська республіка ДДПУ». Тема регіоналки літнього циклу-2017: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації Донеччини». Приєднуйтеся!

Як стартує цьогорічний літній цикл Студреспублік, як стати учасником, що виборюватимуть і над якими задачами працюватимуть студенти — в інформації нижче.

Проект «Студентська республіка на Донеччині», що реалізується при підтримці ВГО «Комітет виборців України» в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», за підтримки Європейського Союзу й управління у справах сім’ї та молоді Донецької ОДА, розширює свої горизонти. За сприяння ректорату, профспілкового комітету студентів і аспірантів ДДПУ, ГО «Молодь Сходу України» вперше 18-19 травня 2017р. на базі Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» (м. Слов’янськ) буде проведена «Студентська республіка ДДПУ».

Молодіжні лідери разом з представниками ректорату, науково-педагогічним колективом дискутуватимуть на тему «Освіта як ключовий напрямок нової індустріалізації Донеччини». Під час заходу учасники обговорять актуальні вимоги до педагога та навчального закладу, можливості застосування засобів інтерактивних технологій і медіаосвіти майбутніх учителів, а також впровадження сучасних освітніх технологій у навчальних закладах.

Щоб взяти участь у вишівській Студреспубліці ДДПУ, необхідно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію до 17 травня.

Результатом проведення заходу стануть вибори Студентських кандидатів, які боротимуться за почесне звання Студентського мера та депутатів Студентського магістратів під час регіонального етапу Донецької Студреспубліки, аби потім гідно представити регіон під час Всеукраїнського фіналу. Також вишівські переможці будуть реалізовувати студентські активності та сприяти активному розвитку своєї альма-матер.

Всі деталі за тел: 099 789 84 41 – Емма Яблончанська, 095 310 80 53 – Євгенія Трухіна.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Донецької Студреспубліки