fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-05-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Суми

Як сумчани найкращих нагороджували. Замальовки організаторів…

Ну ось і дочекалися. 15 областей, сотні вишів, тисячі студентів, рік плідної роботи і нарешті фінал… Суми зустрічали найкращих студентів України!

Замальовка № 1. А що, у вас так можна?

Таке питання ставили учасники з кожного регіону, яких ми мали честь зустрічати на вокзалі з хлібом та сіллю, починаючи з 3 години ранку. Чернігів, Київ, Луганськ, Хмельницький, Миколаїв, Луцьк і знову Луганськ. З кожною областю росла гордість та впевненість: Сумська міліція точно з народом.

Замальовка № 2. Конкурс проектантів

Невеличка кімната, багато людей та проектор. Так починали номінально другий, а фактично перший конкурс соціальних проектів. Багато думок, креативних та цікавих ідей. Від екологічних проблем та патріотичного виховання до «Гопотєки» і гумористичного відео на кшталт «Леся+Рома». Приємно, що майже всі представлені проекти вже були реалізовані або з успіхом втілювалися учасниками. Після тривалих дискусій експертна комісія дійшла одностайного висновку: з-посеред інших презентація та захист проекту Вікторії Щелко були найяскравішими та наймасштабнішими.

Замальовка № 3. Обрання найкращого

І нарешті, сам конкурс. Безумовно, наруку присутнім зіграла технічна проблема з відео–презентацією представниці з Луганська. Проте, сумська публіка ані трохи не пожалкувала, побачивши вживу саму авторку проекту Дар’ю Ушакову.

Після виступу представниці з Севастополя в Сумах однозначно побільшало шанувальників творчості В.Висоцького. Ну а виступ кращого студента Миколаєва змусив пригадати незабутні вірші з вічного кінофільму «Іронія долі». Учасниця з Києва продемонструвала замість одного відразу декілька талантів, серед яких, напевне, найбільше зацікавив журі власноруч спечений коровай.

В саме яблучко – тільки так можна охарактеризувати талант представниці з Хмельницького, яка змусила кожного без перебільшення пишатись своїм рідним краєм та нашою Батьківщиною.

Між виступами учасників свої переможні «оскари» отримали найкращий дизайнер, медійник, науковець, громадський діяч та спортсмен.

Нарешті голова журі, лідер Студреспубліки П.Вікнянський оголосив переможця. За сумою трьох конкурсів кращою стала представниця Києва Вікторія Щелко, чим звалила на плечі киян тягар у вигляді проведення фіналу конкурсу наступного року.

…все ж таки ідея нагодувати журі виявилася безпрограшною))))

Замальовка № 4. Гульня

Безперечно, цей етап за своєю емоційністю та відвертістю не поступався всім іншим моментам того насиченого дня. Кожен із нас отримав можливість спілкування в неформальній обстановці. Яскравим підтвердженням чого є реакція команди з Чернігова, яка замість від’їзду до міста була «вимушена» змінити квитки на потяг та повернутися на «гульню».

Окрема думка

Від усього організаційного комітету висловлюю величезну подяку за усмішки, гарний настрій та високий рівень підготовки. Ви справді найкращі – а тому як ніхто інший заслуговуєте на винагороду!!!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Дмитро Лантушенко