fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
25-07-2015 / всі теми /  Україна

Все у ваших руках – це «Перша Леді Інтернет»

pershaledi_miniСтартувало Інтернет-голосування за найбільш красивих, розумних і соціально відповідальних дівчат України – учасниць загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді» [+ голосувалка].

Найкрутіші дівчата країни вже готуються до конкурсу краси особистості «Перша Леді». Ви можете допомогти їм. Варто лише зайти на спеціальну сторінку сайту Студреспубліки та проголосувати за ту, яка вам найбільше сподобалася, тоді в неї збільшаться шанси отримати звання «Перша Леді Інтернет».

Активно ведеться підготовка до півфіналу загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді-2015», який проходитиме у рамках фіналу Студреспубліки-2015. Учасницями конкурсу є дівчата, котрі стали переможницями регіональних конкурсів «Перша Леді» по всій країні.

Для участі у конкурсі краси особистості дівчата повинні отримати перемогу в своєму регіоні, мати хороші показники у навчанні, бути соціально активними, мати відповідальну громадянську позицію, продемонструвати свої таланти, а головне — захистити власний соціальний проект.

Online

Але зараз, ще до початку півфіналу конкурсу, вся країна має змогу не лише  більше дізнатися про учасниць, але й проголосувати за свою улюбленицю, допомогти їй отримати почесне звання і стрічку «Перша Леді Інтернет-2015». Ця перемога конкурсантки залежить лише від вас. Голосуйте прямо зараз!

Традиційно фотографії конкурсанток можна переглянути на сайті Студреспубліки.

Під час півфіналу конкурсу, 24 серпня 2015р., голосування буде припинено та зафіксовано його результати, які матимуть силу половини слова журі. Долучайся до голосування. Не забувай, твій голос може стати вирішальним!

Голосуй за кращих тут

Як відбувався півфінал конкурсу «Перша Леді-2014»
Як відбувався фінал конкурсу «Перша Леді-2011/2012»
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки