fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-02-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Донецьк

Вперше на Донеччині – регіональна «Зимова Студреспубліка»

0S-gDaXiWIwВже дуже близько найінтелектуальніша подія нашого регіону. Ти запитаєш: що? — I Донецький регіональний етап проекту «Зимова Студреспубліка», де? – оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» (м. Святогірськ), коли? – з 17 по 19 лютого 2017р., тема: «Модернізація індустрії та впровадження інновацій як шлях до розвитку Донеччини». Запрошуємо до участі — реєструйтеся.

Але у нас не «Що? Де? Коли?», у нас справжній бій проти тренду демодернізації. Нові ідеї та їх впровадження – наша головна зброя, яку ми й будемо активно застосовувати. Як стати учасником головної зимової події Донеччини — далі.

Чому така тема? Наша держава зупинилась у розвитку, потенціал падає. Ми не випускаємо продукцію з високою доданою вартістю і не впроваджуємо інновації у виробництво. Ми дуже багато закуповуємо закордонних товарів, навіщо? У нас є сировина, щоб створювати ті ж самі товари високої якості. А це дасть додаткові робочі міста, можливість експортування наших товарів, покращення добробуту.

Виступ Крістіни ЛітошЩе 25 років тому Україна входила до топ-20 розвинених країн світу і до топ-10 найперспективніших. Тому, ми, молодь України, більше не скаржимося на життя, а розпочинаємо глибоку інтелектуальну роботи заради відновлення держави. І єдиним інтелектуальним майданчиком в нашому регіоні є Донецька регіональна «Зимова Студреспубліка».

Це не просто гра. Це місце, де саме ти – рушій цього світу. Де саме ти – вирішуєш проблеми. Де поєднання інтелектуальної жвавості та бажання декількох людей – призводять нас до нового життя. Завдяки формату оргдіяльнісної гри ми занурюємося у саме джерело проблеми і знаходимо шлях її вирішення.

Запрошуємо до участі громадських активістів, освітян, науковців, студентів, депутатів місцевих рад, посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, експертів та усіх прогресивних громадян.Переможці ЗиСР-VIII

Умови участі:

За додатковою інформацією звертатися до менеджера регіональної «Зимової Студреспубліки» Юрія Давиденка: +38 (097) 300 63 05, (095) 714 61 98, davidenko0305@gmail.com

Починай працювати над власним майбутнім разом із визнаними інтелектуалами на Донецькій «Зимовій Студреспубліці»!

Найкращі гравці будуть рекомендовані до участі у всеукраїнській «IX Зимовій Студреспубліці» в Карпатах.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Донецької Студреспубліки