fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-09-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Визначено найкрасивішу студентку України

Під час фіналу Студреспубліки-2007 під Севастополем був проведений другий всеукраїнський конкурс краси «Перша леді-2007» від НДЛМ за участі 26 студенток-красунь з України та Росії.

 

Конкурс краси є однією з найбільш популярних і видовищних шоу-програм у світі. Конкурс «Перша Леді» — це єдиний загальнонаціональний конкурс краси для студенток України.

 

У 2006 році фінал конкурсу проводився в рамках фіналу мульти-фестивалю «Студентська республіка-2006» у Капселі, під Судаком. «Першою Леді» тоді стала Анна Діденко з Запоріжжя.

 

2007 року Народно-демократична ліга молоді проводила цей конкурс під час фіналу Студреспубліки-2007, який цього разу відбувався на території молодіжного комплексу «Зоряний берег» (с. Орловка), що під Севастополем.

 

Цього року конкурс пройшов яскраво, на високому рівні організації та підготовки учасниць.

 

Із відібраними під час регіональних конкурсів краси дівчатами-студентками займалися професійний хореограф, фітнес-інструктор, фотографи і режисер-постановник.

 

Переможниць оголошували голова журі конкурсу, лідер Народно-демократичної партії Людмила Супрун і директор конкурсу, член Правління НДЛМ, Володимир Заверуха.

 

Переможниці конкурсу студентської краси «Перша Леді-2007»:

 

 Перша Леді — Олена Даценко, м. Луганськ

 

Перша Віце Леді — Аліса Твердохліб, м. Харків

 

Друга Віце Леді — Наталія Брагіна, м. Київ

 

Третя Віце Леді — Ірина Гапанович, м. Одеса

 

Перша леді «НДЛМ» — Олеся Расіна, м. Сімферополь

 

Перша Леді «Обличчя НДП» — Вікторія Казначєєва, м. Черкаси

 

Перша Леді «Екстравагантність» — Олена Марців, м. Львів

 

Перша леді «Модель» — Вікторія Мостовнікова, м. Суми

 

Перша Леді «Лімпопо» — Надія Міхаєва, м. Миколаїв

 

Перша Леді «Глядацьких симпатій» — Даря Костюк, м. Луцьк

 

Перша леді «Грація» — Інна Луцикова, м. Севастополь

 

Перша Леді «Діловий стиль» — Зоряна Романюк, м. Тернопіль

 

Перша Леді «Дружба» — Юлія Сапельльченкова, м. Курськ (Російська Федерація)

 

Перша Леді «Інтернет» — Віталія Коніщук, м. Івано-Франківськ (визначалася шляхом інтерактивного опитування на сайті www.studrespublika.com).

  

Проведення конкурсу стало можливим завдяки модному дому «Юнона», провідний дизайнер якого Інна Черняк була учасником журі «Першої леді», мультибрендовому бутіку «Наше», а також туристичній кампанії «Соната»,  яка подарувала переможниці путівку на двох до Будапешту.

 

 

Для довідки: «Студентська республіка» — це всеукраїнський проект, організований молодіжною організацією НДЛМ (http://www.ndlm.org.ua/) за підтримки Мінсім’їмолодьспорту, за сприяння Голови Українського фонду миру Людмили Супрун і Севастопольського губернатора Сергія Куніцина. Інформаційну підтримку надали — телеканал «К2», радіо «Мелодія», журнал «5 балів» і тижневик «Україна і світ сьогодні». В рамках фестивалю також відбуваються вибори студентського Президента та студентського Парламенту, всеукраїнські чемпіонати з квесту, мафії, дебатів, пляжних видів спорту, проходять семінари і тренінги. «Студентська республіка» є моделлю особливої студентської “держави” зі своїми органами влади, партіями, грошовою одиницею, ЗМІ й армією.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба НДЛМ