fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
03-09-2009 / всі теми /  Україна

Визначено найкрасивішу студентку України-2009!

Пройшла напрочуд цікава та довгоочікувана пора відпочинку і захоплюючих вражень — літо, разом і з ним прогриміла «Студентська республіка-2009», де і пройшов фінал Національного конкурсу краси «Перша Леді-2009».

Фінал єдиного в Україні загальнонаціонального конкурсу краси «Перша Леді» відбувся 23 серпня на базі центру «Меркурій», у сел. Заозерному, в Криму, під Євпаторією, під час закриття фіналу Студреспубліки-2009.

Цього року у конкурсі прийняло участь 18 красунь з різних куточків України та Росії, які виборали право брати участь у національному етапі, перемігши в регіональних конкурсах. З настанням нового часу і нових кризових викликів, аби прийняти участь у конкурсі кожній учасниці довелось платити вступний внесок.

Незважаючи на всі перипетії, зібрався дуже дружній, толерантний, дисциплінований та вихований колектив дівчат. Учасниці конкурсу були дуже розкутими і це їм допомогло швидко вивчити всі виходи і приділити час собі на відпочинок.

Під час коктейльної вечірки за участі журі, політичних експертів, яка відбулася 22 серпня, напередодні конкурсу, кожна з учасниць презентувала свої соціальні проекти, а також свій регіон, даруючи організаторам чудові сувеніри, які були привезені з усіх усюд. Соціальні проекти були напрочуд цікаві та підготовлені, з відеоматеріалами та слайд-шоу. Дівчата побачили, як важко живеться знедоленим діткам у тому чи іншому регіоні (майже всі проекти були спрямовані на покращення умов життя дітей різних категорій) і запропонували різні шляхи вирішення, тих чи інших проблемних питань.

Президент Національного конкурсу краси «Перша Леді» Володимир Заверуха, доклав всіх зусиль, аби конкурс пройшов на найвищому рівні: намагався створити кращі умови для проживання та репетицій учасниць, підібрав найкращий персонал в даній сфері, а саме:
— хореограф-постановник Олена Купина,
— бренд-менеджер Тарас Горинь,
— фото-художники Василь Шмігель та Максим Мотайло,
— перукар Ірина Ліщинська,
фітнес–інструктор Олег Зозулянський.

Дівчата виходили на сцену протягом чотирьох виходів:
  • 1-й вихід — в українських костюмах, під час якого учасниці представляли себе особисто та свій регіон загалом, тому що кожен костюм різний і напрочуд чудовий;
  • 2-й вихід — у чорних коктейльних сукнях;
  • 3-й вихід — у карнавальних костюмах;
  • 4-й вихід — у ніжних вечірніх сукнях.
Цьогорічне журі було представлено в наступному складі:
— переможниця Національного конкурсу краси «Перша Леді-2008»
Наталія Воробей;
— радник Міністра освіти і науки України Дмитро Кулібаба;
— заступник директора Великопольського центру освіти і курсів самоврядування Марек Бігшосінський (Польща);
— представник департаменту молодіжних справ мерії міста Тбілісі Акакі Стуруа (Грузія);
— один з найвідоміших фотографів України Олександр Ктиторчук;
— голова правління Українського фонду миру Людмила Супрун;
— Голова НДЛМ, керівник Міжнародного оргкомітету Студреспубліки-2009 Павло Вікнянський.

Родзинкою Національного конкурсу краси «Перша Леді-2009» стала золота діадема. Діадема є перехідною. Переможниця конкурсу цього року подарує її «Першій Леді-2010» під час конкурсу наступного року. Сама діадема виготовлена, українськими дизайнерами «Арт-студії MJ» із золота 999 проби та інкрустована напівдорогоцінним камінням.

Цього року вперше,обирали переможницю не тільки члени журі, а й за результатами sms-голосування.

Отож титул «Першої Леді-2009», вперше презентовану золоту діадему та нетбук від компанії MSI здобула 20-ти річна тернополянка, студентка Тернопільського національного економічного університету Ірина Чайківська.
«I-віце Леді» — Кривенко Дар’я, м. Чернігів,
«II-віце Леді» — Поліщук Лілія, м. Вінниця,
«III-віце Леді» — Погосян Маріне, м. Хмельницький,
«Леді глядацьких симпатій» — Сеніна Анна, м. Дніпропетровськ,
«Перша Леді Інтернет» (переможниця інтернет-голосування на офіційному сайті Студреспубліки) — Липкань Наталія, м. Ужгород,
«Перша Леді Модель» — Арсєнь Марія, м. Курськ (Російська Федерація),
«Перша Леді Грація» — Марчук Олена, м. Луцьк,
«Перша Леді Інтернешнл» — Пендрак Мар’яна, м. Львів,
«Перша Леді Фото» — Веремчук Світлана, м. Луганськ; Дудра Маріанна, м. Донецьк,
«Перша Леді Дружба» — Захарчук Алла, м. Житомир.

Також було підготовлено безліч подарунків, крім офіційних стрічок, статуеток «Перша Леді» та пам’ятних сувенірів.

Хочеться відмітити, що все не закінчується… Фінал буде продовжуватися вже в цілорічній соціально-благодійній програмі, в рамках туру по Україні під назвою «Місія доброї волі», де номінантки офіційних титулів відвідають регіони України з метою пропагування часто забутих людських якостей. У цих візитах буде передбачено зустрічі з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємцями для привернення їхньої уваги до проблем того чи іншого регіону згідно тих соціально-благодійних проектів, які презентували конкурсантки.

Особливу подяку хотілось би винести команді Студреспубліки та НДЛМ, а також Голові Народно-демократичної ліги молоді, керівникові Міжнародного оргкомітету Студреспубліки-2009 Павлу Вікнянському та голові правління Українського фонду миру Людмилі Супрун.
 
Партнерами національного конкурсу краси «Перша Леді-2009» були — «Арт-студія MJ», інтернет-глянець emotion.com.ua, костюми та вбрання для красунь представив арт-салон «Міледі» (дизайнер Олена Купина).
 
Організатори мульти-фестивалю «Студентська республіка»: ВМГО «Студентська республіка» та Народно-демократична ліга молоді за партнерства мережі національних і місцевих громадських організацій, підтримку надали Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Український фонд миру (голова правління — Людмила Супрун).
 
Інформаційна підтримка мульти-фестивалю: генеральний інформаційний партнер — телеканал «ТЕТ», аналітичний партнер — журнал «Эксперт», спеціальний радіо-партнер — радіо «Мелодія», музичний партнер — радіо MfM, інформаційний партнер — журнал «Український Тиждень», інтернет-партнер — meta.ua, інтернет-видання seychas.com.ua, подарунки від компанії MSI.Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ольга Заверуха