fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-02-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Висхідні тренди майбутнього є, але ще не підвладні

З 22 по 24 лютого 2013р. у монастирі Згромадження Сестер Пресвятої Родини, що у Прикарпатському Гошові, проходила найінтелектуальніша подія зими — «V Зимова Студреспубліка» на тему «Які кроки необхідно передбачити, щоб вийти з кризи та стати лідерами в передових трендах майбутнього» [+ відео].

Біля 50 учасників практично з усієї України намагалися розібратися в питаннях: що таке низхідний і висхідний тренди, які саме висхідні тренди можуть допомогли Україні та світу загалом вийти з кризи. 

Учасникам допомагали експерти, які оцінювали їхню роботу з позиції «Духа історії» – Сергій Дацюк та о. Антоній Рудий, а також експерт із динамічних мереж, учасник ЗиСР-ІІ і ЗиСР-ІІІ Тарас Плахтій.

Цього року оргдіяльнісна гра виявилася дуже непростою. Учасники працювали над проблемними питаннями, аналізували сьогодення, мріяли та шукали навколо чого буде вирувати життя в майбутньому.

Наприкінці другого дня групами було винайдено 5 висхідних трендів майбутнього у застосуванні до України: кібернетичний, освоєння нових просторів, «структуризація», нові соціальні технології, трансгуманізм.  

 

Однак… до завершення гри, гравці не змогли запропонувати шляхів очолення  висхідних трендів.

Гра закінчилась, але ігрові висновки не втішні, Майбутнє майже втрачено.

Ми і далі будемо опускатися вниз, а розрив між передовими країнами світу й Україною залишатиметься значним.

Вихід лише один, який чітко прозвучав від учасників, необхідно ще більше розгортати осмислену діяльність, передусім силами Студреспубліки, бо вона свідомо робить кроки для пошуку й очолення висхідних трендів

В останній вечір було оголошено переможців. Першого місця цього року не отримав ніхто. Дипломи «з відзнакою» отримали: Павло Богачик – студент Уманського національного університету садівництва, студент Києво-Могилянської академії Олександр Прусенко й Артур Сягайло з Кременчука.

Переможців було нагороджено цінними подарунками від партнерів Студреспубліки: «Лабораторії Касперського», комп’ютерної компанії MSI, компанії CROCS.

Книги з власним автографом надав експерт Студреспубліки, проф. Георгій Почепцов та учасник Партнерської ради Студреспубліки, д-р Богдан Гаврилишин.

А фотоапарат, який надав Ігор Тимочко, директор Вигодського лісового господарства, гравці вирішили залишити в хед-офісі Студреспубліки, оскільки перше місце в ЗиСР-V не визначили.

Вже 25 лютого, по закінченні ЗиСР, учасники «Зимової Студреспубліки» послухали духовний концерт, чудові пісні о. Вітольда Левицького, а опісля цього  мали можливість відвідати Вигодське лісове господарство та розташований неподалеку чоловічий монастир Чину св. Василія Великого. 

Маємо надію, що учасники проекту зробили висновки та почнуть мислити, щоб наші діти мали майбутнє.***

Організатори заходу: ВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки МОНмолодьспорту та сприяння компаній SUN InBev UkraineMSI, Kaspersky, CROCS.

«Хроніки» I дня

«Хроніки» II дня

«Хроніки» III дня

Фотогалерея
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки