fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-09-2008 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Відоме ім’я найкрасивішої студентки!

Ось і прогримів фінал Національного конкурсу краси «Перша Леді-2008», який пройшов у рамках 10-ї ювілейної Студреспубліки-2008.

З приємними та хвилюючими спогадами можна зануритись в цю довготривалу, напружену, але чесну боротьбу між найвродливішими, прекрасними і в свою чергу розумними учасницями. Тільки відомо самим оргкомітетам і конкурсанткам, який нелегкий шлях разом подолали, щоб всю цю феєрію краси та «свято попелюшки» подарувати країні та  учасникам 10-го ювілейного  міжнародного мульти-фестивалю «Студентська республіка», який відбувся на узбережжі Чорного моря, в Криму, на мисі Тарханкут.

Трохи про сам підготовчий період, який проходив у казковому куточку під назвою «Сонячна долина» (с. Оленівка Чорноморського району), де сам Бог велів провести фінал, адже це — саме чисте море, на всьому узбережжі Криму, в поєднанні з чудовим  природним ландшафтом, що в цілому нагадував «оазис в пустелі». Оргкомітетом було створено  всі умови для нормальної підготовки до фіналу конкурсу, оздоровлення та відпочинку — а саме, здорове харчування, відповідного класу номера для проживання, зала для репетицій із кондиціонером; час репетицій був влучно продуманий, що надавало дівчатам, окрім репетицій ще засмагнути.

З конкурсантками працювали професійні  фахівці: хореограф-постановник, фітнес-інструктор, режисер, фото-художники, перукар і візажист.

Дуже важливо, що цього року була вперше введена додаткова умова участі в конкурсі, на відмінну від жодного конкурсу на цілій планеті — це підготовка та презентація  соціально-благодійного проекту під час закритої коктейльної вечірки за участю вельмишановного журі, оргкомітету Студреспубліки та конкурсу «Перша Леді», учасниць фіналу та VIP-персон, які вагомо додавали балів для остаточного підведення підсумків щодо визначення офіційних номінацій.

Приємним сюрпризом для дівчат була організована  фото-сесія за участю відомого українського фото-художника і одночасно члена журі Олександра Ктиторчука, подарунком для дівчат від якого стане казкова екскурсія по Дніпру на прекрасному лайнері.

Цьогорічне журі було представлено в наступному складі:

— голова Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, перший голова Народно-демократичної ліги молоді Костянтин Ващенко;

— радник Міністра освіти і науки України Дмитро Кулібаба;

— депутат Тернопільської облради, директор найбільшого в західній Україні критого аква-парку «Лімпопо» Андрій Трач;

«Перша Леді-2007» Олена Даценко;

— генеральний директор іспанської корпорації «Капітал» Микола Росіян;

— відомий український продюсер Володимир Бебешко;

— директор модельного агентства «Карін моделс» Анжела Васильковська;

— голова журі — голова правління Українського фонду миру, голова Народно-демократичної партії, спів-організатор міжнародного мульти-фестивалю «Студентська республіка-2008» Людмила Павлівна Супрун та інші.

Цього року було підготовлено 13 номінацій для переможниць. Головний титул «Перша Леді-2008» виборола 18-річна студентка  Чернігівського державного інституту права, соціальних технологій та праці Наталія Воробей.

Докладніше про переможниць — тут:

Також було підготовлено безліч подарунків, крім офіційних стрічок, статуеток «Перша леді» та пам’ятних сувенірів. Були й ексклюзивні призи: від модельного агентства «Карін моделс» — підписання ексклюзивного контракту; від «Лімпопо» — плазмовий телевізор і запрошення до аква-парку, від «Капіталу» — ноутбук та багато чого іншого.

Хочеться відмітити, що все не закінчується… Фінал буде продовжуватися вже в цілорічній соціально-благодійній програмі, в рамках туру по Україні під назвою «Місія доброї волі», де номінантки офіційних титулів відвідають регіони  України з метою пропагування часто забутих людських  якостей, принципів та Божих законів, таких  як — милосердя, гуманність, добро, співчуття, благодійність, меценатство та інше. У цих візитах буде передбачено зустрічі з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємцями для привернення їхньої уваги до проблем того чи іншого регіону згідно тих соціально-благодійних проектів, які презентували конкурсантки.

І на завершення, особисто хотів би винести  подяку хореографу-постановнику О.Купині, бренд-менеджеру Ю.Сергієнку, фотографу М.Мотайлу, голові ВМГО «Студентська республіка» В.Крутьку, організатору одеського етапу конкурсу А.Тяпкіній, керівництву пансіонату «Сонячна долина», фітнес-інструктору, дизайнерам, візажисту та всьому оргкомітету й оргкоманді міжнародного мульти-фестивалю «Студентська республіка-2008».

Особливу подяку хотів би винести Голові Народно-демократичної ліги молоді, голові оргкомітету «Студентської республіки-2008» Павлу Вікнянському і голові НДП Людмилі Супрун, адже без вищезгаданих людей нічого цього б не відбулося в таких масштабах, які Ви мали честь бачити.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Володимир Заверуха