fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
20-02-2018 / всі теми /  м. Київ

У Києві відбудеться фестиваль світлого кіно

SVITLO_AFISHA_2018 (1)25-26 лютого 2018р. у Києві проходитиме IV Міжнародний кінофестиваль «Світло». У відомому кінотеатрі «Кінопанорама» він збере творців і любителів добрих, надихаючих і просвітницьких фільмів. Студреспубліка запрошує відвідати культурну подію, котру вже не один рік інформаційно підтримує.

Які стрічки покажуть, як потрапити на кінопокази і коли буде вшанування лауреатів кінофесту, а також відомих особистостей, які зробили значний внесок у вітчизняний кінематограф – дізнавайтесь нижче.  

Організатори планують порадувати глядача стрічками з України й інших країн Європи. Покази насичені — від кількахвилинних соціальних роликів та анімації до повнометражних ігрових і документальних фільмів. Найкращі українські стрічки останніх років відкриватимуть і закриватимуть кінофестиваль.

Традиційно на заході відбуваються нагородження відомих особистостей, які зробили значний внесок в кінематограф України. Серед них — Олесь Янчук, Анатолій Матешко, Римма Зюбіна, Віктор Андрієнко. На другий день фестивалю глядачі стануть свідками нагородження фільмів-переможців, що будуть обрані почесним зірковим журі. Після кінофестивалю стрічки подорожуватимуть країною, в т.ч. до зони АТО. 

Кінофестиваль «Світло» є сімейним фестивалем, де кожен знайде для себе натхнення. 

Подати заявку на участь та придбати квитки можна на офіційному сайті: kinofest-svet.com.ua

Зазначимо, що у 2017р. Київська міська державна адміністрація нагородила кінофестиваль «Світло» за І місце у конкурсі успішних громадських практик у номінації «Просвітницькі проекти».

Для довідки. Організує подію Спілка християнських письменників України. Студреспубліка уже традиційно інформаційно підтримує Міжнародний кінофестиваль «Світло», лідер республіканців Павло Вікнянський мав слово на події у 2015 і 2016рр.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Оргкомітет IV Міжнародного кінофестивалю «Світло»