fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
09-12-2015 / всі теми /  м. Київ

Кінофестиваль «Світло» — добрі фільми у непростий час

212496296З 6 по 8 грудня 2015 р. у великому залі кінотеатру «Кінопанорама» пройшов II Кінофестиваль «Світло». Режисери і студії з України та закордону представили публіці художні та документальні фільми, анімацію, музичні кліпи та соціальні ролики. Вітальне слово виголосив лідер республіканців Павло Вікнянський.

Кінофестиваль «Світло» вже проходить вдруге, які фільми показували цього року, хто «журив» роботи переможців і що саме сказав лідер республіканців під час вітального слова читайте в нашому матеріалі.

Впродовж 3-х днів у одному з найвідоміших кінотеатрів столиці «Кінопанорама», під егідою Спілки християнських письменників України (голова — Костянтин Шаповалов), проходив II Кінофестиваль «Світло». Незважаючи на свою поки що недовгу історію існування (вперше захід відбувся в 2013р.), кінофестиваль встиг стати відомою та очікуваною подією. Нарешті любителі кіно знову змогли зібратися навколо морального і надихаючого кіно.

Кінофестиваль «Світло» – це платформа для збору та популяризації світлого, культурного, просвітницького кіно як в Україні, так і за її межами. Захід об’єднує, з одного боку, режисерів, з іншого – поціновувачів кіно, які виступають за формат фільмів, передач, відео робіт, в яких немає місця насильству та аморальності.

212496240212496376

 

 

 

 

 

Метою кінофестивалю є підтримка та поширення морального кіно, розвиток і реклама українського кінопродукту, розширення кінозв’язків між країнами, пошук молодих і талановитих кінематографістів.

Організатори зібрали авторів із України, ближнього зарубіжжя, Америки, Франції, Німеччини та ін. країн, що створюють відеопродукцію, яка може змінити суспільство на краще, а також здатна подарувати людям віру і надію.

73Переглядати фільми та підтримати організаторів прийшли і республіканці, на чолі з лідерами Павлом Вікнянським, Вірою Андріюк, Артемом Ніколенком.

Під час вітального слова на церемонії закриття 8 грудня Вікнянський підкреслив, що у наш непростий час даний кінофестиваль несе добро, любов і світло, що є важливим і для змін у державі. «У одній із короткометражок говорилося про те, що потрібно включити світло дітям, так от, я хочу сказати, що необхідно включити світло і дорослим», — зауважив він.

По завершенню показів відбувся святковий концерт і нагородження переможців.

Отже, протягом цих днів глядачі змогли насолодитися світлим, моральним і мотивуючим відеопродуктом, здатним зробити кожного з нас трішки добрішим і вселити надію на краще, чого так ми потребуємо.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк