fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-02-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Велика битва чемпіонів. Хто переміг?

DSC_7137Нещодавно у залі Національного університету біоресурсів і природокористування відбувся конкурс «Кращий студент Києва», етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України». Серед найталановитішої молоді столиці визначили найбільш скілових, крейзі й креативних студентів.

Початок року молодь столиці розпочала з «Кращого студента Києва», де у запеклій боротьбі 8 лютого 2018р. змагались найкращі київські студенти, майбутня еліта країни! Як це було, а також хто переміг – розповідаємо далі.

Сьогодні для держави молодь і майбутнє — не найважливіші речі… А молоді хлопці та дівчата щорічно доводять місту й країні, друзям і собі, що попри всі негаразди вони — міцний фундамент, на який можна спертись. Це нелегка справа. Та саме студенти мають бути локомотивом прогресу. Синк ебаут іт!

2018-й і новий навчальний семестр розпочався з запеклої боротьби за звання кращих із кращих студентів столичних вишів. Київ завжди був місцем, де навчаються найамбітніші студенти. Тому боротьба тут завжди гостра, а ставки високі.

Івент пройшов у дружній і веселій атмосфері у затишному залі Національного університету біоресурсів і природокористування, який розташований в оточені засніженого Голосіївського парку. Тримали інтригу, зачаровували гостей та учасників ведучі Анастасія Панасовська та Максим Паламарчук.

DSC_7185-3DSC_7076

 

 

 

 

 

 

 

Тягар визначення переможців узяло на себе журі:DSC_7082

 • Людмила Рудкевич — голова журі, лідерка Київської Студреспубліки;
 • Сергій Кваша – проректор із навчальної і виховної роботи НУБіП України;
 • Анастасія Курінна — представниця ExitGames;
 • Альона Лебедь — представниця Beauty Studio AY;
 • Леся Яремійчук – начальниця відділу молодіжної політики Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

У підсумку серед сотень тисяч молодих людей столиці переможцями конкурсу «Кращий студент Києва» по номінаціях стали:

 • «Краща студентка-аналітичка» — Тетяна Солопенко (авторка численних статей із аналізу видатків державного, муніципального та військового бюджетів);
 • «Краща студентка-громадська діячка» — Вікторія Коваль (співорганізаторка численних міжнародних фестивалів, муніципальних проектів і благодійних акцій);
 • «Краща студентка-дизайнерка» — Ситнік Ірина (розробляла рекламу для відомих брендів, зокрема ‘Levi’s Ballet’);
 • «Кращий студент-медійник» — Андрій Петлицький (зараз працівник телеканалу «1+1»);
 • «Кращий студент-науковець» — Михайло Довгополий (засновник проекту «Штучний протез колінного суглоба»);
 • «Кращий студент-програміст» — Денис Бородай (учасник різноманітних всеукраїнських конкурсів на цю тематику);
 • «Краща студентка-спортсменка» — Анастасія Петренко (чемпіонка світу з хортингу).

DSC_7189DSC_7205

 

 

 

 

 

 

 

Ось така у столиці талановита молодь! Але це ще не все! Залишилось головне питання — хто ж став найкращим студентом столиці? Кілька секунд і дізнаєтесь!

DSC_7125DSC_7139DSC_7115

 

 

 

 

 

До виступу у номінації «Кращий студент Києва (комплексна характеристика)» було допущено 5 кращих студентів із різних вишів столиці: Альона Багіян (НТУ «Київський політехнічний інститут»), Владислав Дорошенко (Національний університет харчових технологій), Євгенія Дошка (Національний університет біоресурсів і природокористування), Юлія Козир (Київський національний економічний університет), Олена Остапчук (Київський національний університет  ім. Т.Г.Шевченка).

DSC_713528124927_1535218743264185_856697355_oDSC_7103

 

 

 

 

 

Учасники мали презентувати журі, глядачам і всьому Києву, що вони найкращі, найкреативніші, найрозумніші. Та разом із цим, здатні допомагати іншим, жертвувати частинку себе для спільного блага — представити на сцені вже реалізований ними соціальний проект.

DSC_7209Нелегко здобувалась перемога за звання кращого! Після боротьби в стилі «хард» журі були поставлені перед складним вибором.

Отже, «Кращою студенткою Києва (комплексна характеристика)» стала Євгенія Дошка. Владислав Дорошенко — ІІ місце, Олена Остапчук – ІІІ місце. Ось такі результати довгої підготовки та плідної роботи конкурсантів. Це новий старт для учасників і ще один шанс для країни.

Працюйте, змагайтесь, кохайте і перемагайте. Творіть нову історію. Сідаймо до машини прогресу та вирушаймо до зірок модернізації разом!

Переможцям і номінантам «Кращого студента Києва» бажаємо працювати й надалі на благо власного вишу та столиці, втілювати цікаві проекти, розвивати громадянське суспільство, бути сміливими у думках та рішучими у роботі, творити, фантазувати, змінювати світ навколо себе!

DSC_7214-1

Київська Студреспубліка дякує усім партнерам і співорганізаторам у проведені головної молодіжної події зими для столиці.

Партнери:

photo_2018-02-07_13-41-41 (2)

1-1
photo519464655546067144250x155photo_2018-02-07_13-41-41

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Артем Ніколенко