fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
01-09-2009 / всі теми /  Україна

В Одесі проводять найкращі флешмоби в Україні!

Закінчився другий Чемпіонат України з флешмобів SR Flashmob championship-2009, що проходив під егідою міжнародної програми «Студентська республіка».

За короткий проміжок часу – близько 20-ти днів – майже у кожному обласному центрі країни учасники Чемпіонату провели свій флешмоб, змагаючись у яскравості, оригінальності, вмінні організувати велику кількість людей. Найкраще це вдалося хлопцям і дівчатам з Рівного, Севастополя, Донецька. Ну а переможцем стала команда Одеси на чолі зі Студентським мером Одещини Вадимом Друмовим, яка і отримала ексклюзивний FM-кубок від організаторів: ВМГО «Студентська республіка» та НДЛМ, а також домашній кінотеатр від першого заступника Голови НДЛМ, члена Міжнародного оргкомітету Студреспубліки-2009 Юрія Батова.
«Я дуже щасливий, що нам вдалося виграти у заході, в якому взяло участь більше тисячі людей. Хочу подякувати усім учасникам нашої команди та організаторам», — сказав капітан переможців
Відмітимо, що визначало переможців компетентне журі, яке складалося з відомих діячів політики, культури, молодіжних лідерів, а очолювали його голова правління Українського фонду миру Людмила Супрун і Голова НДЛМ, керівник Міжнародного оргкомітету Студреспубліки Павло Вікнянський.
На майбутнє плани у організаторів чималі. «Вже наступного року ми плануємо вивести Чемпіонат на міжнародний рівень. Хотілося б, щоб до нашого, українського, дійства долучилися й інші країни», — заявив куратор Чемпіонату Олександр Довгопол.
Нагадаємо, що Україна є єдиною країною в світі, де проводиться чемпіонат з флешмобів – SR Flashmob Championship.Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександр Довгопол, куратор суб-фесту "SR Flashmob championship"