fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-09-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Танцювальний флеш-моб став кращим

9Цьогорічний фінал ХVІІ Студреспубліки запалили яскраві та позитивні флешмоби завдяки cуб-фестивалю «Глоубел флешмоб». Протягом трьох днів оргкомітету та студреспубліканцям вдалося провести глобальний флешмоб під час офіційного відкриття та 4 флеш-моби регіональних делегацій на тему «Програма модернізації України».

«Глоубел флешмоб» — чи не найбільший суб-фест за кількістю безпосередніх учасників і на фіналі Студреспубліки він проходить на 100% живо, весело та креативно, що є основним у визначенні переможців. Як флешмоб заполонив республіканців цього року — для вас нижче.

У наймасштабнішому глобальному дійстві взяли участь понад 200 осіб. Під керівництвом режисера фіналу Ольги Мусійчук учасники з кольорових листів сформували великий прапор України та під енергійну пісню DK,DANCE «Ми змінимо світ» оживили його.

«Ми змінимо світ, зітрем стереотипи,
Ми молодь України, її шалені діти…»
Флешмоб завершився гучними патріотичними вигуками.

65

 

 

 

 

 

 

 

А ось хто з регіональних делегацій спромігся на круті флешмоби. Cтуденти Херсонської області взялися здійснювати будь-які мрії студреспубліканців щодо модернізації. Всі бажаючі могли присісти на коліна… Діду Морозу та загадати свої бажання.

21

 

 

 

 

 

 

 

Делегація Тернопільської області подарувала можливість студреспубліканцям дізнатися про себе об’єктиву думку від інших, для того, щоб врахувати це та модернізувати себе як особистість. Учасники клеїли листи собі на спину та будь-хто міг написати на них свою думку про цю людину.

43

 

 

 

 

 

Дніпропетровці повеселили інших громадян Студреспубліки своєю фірмовою піснею.

Ну а переможцем суб-фестивалю «Глоубел флешмоб» стала «Вінница_Красавица», представники Вінницької області, котрі подарували фінальній Студреспубліці феєричний танцювальний флешмоб за участі 40 осіб. Організатори відразу відмітили клопітку підготовку та старання учасників.

78

 

 

 

 

 

 

Республіканці, дякуємо вам за море позитиву, велику кількість видовищ і щирих посмішок. До наступних Студреспублік і флешмобів!

Аналітика гри-2015

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анастасія Ланова