fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-08-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Чернівці

«Світове кафе» по-буковинськи

«Світове кафе» — оригінальний формат обговорень питань у групі, за допомогою якого можна отримати від спілкування максимум користі. Захід саме такого типу було проведено активом Чернівецької обласної Студреспубліки 30 липня 2018р. у Червоній залі Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича. Для обговорення теми «Як досягнути прогресу та миру на Буковині» зібрались представники/ці влади, освіти й активна студентська молодь, щоб не тільки вирахувати важливі проблеми Буковини, а й шукати шляхи їх вирішення.

Далі — більше. Більше змістовної комунікації, більше інтелектуальної роботи, більше цікавих співбесідників/ць, більше людей, яким болить наше майбутнє. На цьому стоять буковинські республіканці й намагаються доводити своєю активністю. Про один із прикладів — нижче.

Новий формат надав запрошеним гостям можливість побувати у ролі «власників кафе», ними були:

  • Віталій Кіндзерський – голова профспілкової організації студентів Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, напрям обговорення «Освіта»;
  • Віталій Яремчук – «Молодіжний делегат України до ООН-2018/2019», напрям обговорення «Влада»;
  • Омелян Тарнавський – голова «БФ «ПроОсвіта», політолог, напрям обговорення «Молодь».

 

 

 

Куратор(к)ами даного заходу виступили Анастасія Павлюк — голова Чернівецького регіонального осередку ГО «Українські студенти за свободу» та новообраний Студентський мер Буковини Володимир Крижановський.

Серед запрошених гостей окрім студреспубліканців, депутатів/ок Студмагістрату й активної молоді були також присутні і керівниця прес-центру ЧНУ ім. Юрія Федьковича, солістка популярної чернівецької шоу-групи «Вікторія», ведуча ТРК «Чернівці» Вікторія Гатрич і голова ГО «Дипломатичний клуб» Артур Кадельник.

 

 

 

Однією з ключових проблем у сфері молодіжної політики згадували відсутність сучасних підходів у роботі з молодими людьми. Пріоритетним в Чернівцях повинно стати питання створення молодіжного центру, який чимало питань, а саме — комунікації, співпраці та реалізації задумів молоді, зможе вирішити.

Чернівецька делегація ділитиметься отриманим досвідом із учасниками/цями з усіх куточків країни вже 24-27 серпня на фіналі ХХ ювілейної Студреспубліки, який пройде на Миколаївщині. Запрошуємо і вас поділитися власним досвідом і перейняти частинку нашого. Онлайн-реєстрація — обов’язкова!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Студентський магістрат Буковини-2018/2019