fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-07-2011 / Новини Cтудреспубліки /  Суми

Суха Студреспубліка!

Навіть погодні умови в цьому році не змогли зашкодити проходженню мульти-фестивалю «Студентська республіка» у Сумах. Пісні під гітару біля багаття на базі відпочинку «Зелений гай» довелося змінити на стіни міського виконавчого комітету, але це майже не вплинуло на настрій учасників.

Організаторам довелося внести деякі корективи в програму. Однак найголовнішу частину — вибори студмера та магістрату вони залишили без змін.

У цьому році Студентським мером став Богдан Постольний (студентський ректор СумДУ). До складу магістрату ввійшло 6 студентів нашого вишу. У ході дебатів у учасників виникло запитання до Богдана, чи буде він вважати себе Студентським мером , якщо більшість виборців саме з СумДУ? На що він відповів: «Взагалі у події брали участь студенти двох вишів – СумДУ та НУВС. Дійсно, учасників нашого університету було більше, але це ще раз говорить про те, наскільки організована наша команда. Тим паче ми проводили агітацію і в соціальних мережах, де нас підтримали і студенти інших навчальних закладів». Цікаво, що Богдан переміг у виборах легендарного для студреспубліканців сумчанина Юрія Обода.

Минулого року Студентським мером стала Євгенія Оленченко, також студентка СумДУ, факультету ЕЛІТ. Вона говорить, що посада мера це скоріш за все формальність, бо посада не передбачає юридичної відповідальності. Взагалі — це командна робота.

Не менш яскравою подією на фестивалі став візит учасників акції «За здоровий спосіб життя», організаторами якої було управління у справах сім’ї, дітей та молоді. Своїм командним танцем вони показали як важливо бути молодими, енергійними, та здоровими, пропагували лише здоровий спосіб життя.

Взагалі, «Студентська республіка» — це справді свято для студентів. Це безперечно нові знайомства та лише позитивні враження. Це те свято, яке залишає згадку про себе ще на довгий час. Саме тому всі учасники з нетерпінням чекають на наступний рік і сподіваються , що все ж зможуть продовжити традицію і провести фестиваль на природі.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Дар'я Царенко