fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
28-08-2011 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Студреспубліка-2011. Останній день

Останній день як завжди був найгарячішим та найактивнішим як серед гравців у оргдіяльнісну гру, так і серед суб-фестарів.

З самого ранку відбулися республіканські та пленарні засідання. Було оголошено склад Центральної виборчої комісії та розпочата реєстрація партій і кандидатів на посаду Студентського президента. Протягом дня ЦВК зареєструвала  4 політичні партії: «Включайся», «Дія», «Надо брать», «Твій вектор» і 2 кандидати у студентські Президенти: Деренюга Олег (Миколаїв) та Кравець Андрій (м. Чернівці).

Також, цього дня на Студреспубліці був насичений день за кількістю гостей, які до нас приїжджали.

Визначною подією для Студреспубліки став приїзд Людмили Павлівни Супрун — члена партнерської ради Студреспубліки, екс-народного депутата та голови Українського фонду миру. Після в’їзду на територію їй одразу вручили паспорт громадянина Студреспубліки.

Розмова Людмили Павлівни із студреспубліканцями вийшла  досить цікавою і змістовною. Круглий стіл було організовано з метою показати активній молоді можливості України, її плюси та мінуси. Учасники засідання, крім того, що могли послухати поради  пані Супрун також  могли і задати їй свої питання.

Згодом, до Студреспубліки завітав Арсеній Петрович Яценюк — керівник партії «Фронт змін», народний депутат України. Арсеній Петрович оглянув наметове містечко, в якому живуть студреспубліканці, у неформальній обстановці поспілкувався із жителями Студреспубліки. Йому також вручили паспорт громадянина та футболку. За його участі відбулася презентація програм політичних партій та програм кандидатів на посаду Студентського президента України.

Ввечері, усіх очікували дві найголовніші події: вибори та фінал конкурсу «Перша Леді».

Вибори пройшли досить спокійно, без будь-яких непередбачуваних ситуацій. Перемогу отримав Андрій Кравець з м. Чернівці. Склад магістрату був обраний пропорційно до голосів, які набрала кожна партія. Також було нагороджено найкращого гравця оргдіяльнісної гри. Ним став Олег Деренюга з м. Миколаєва.

Відбувся  один із найочікуваніших конкурсів Студреспубліки — конкурс краси «Перша Леді».

Дівчата дефілювали по подіуму в однакових чарівних чорних сукнях із малиновими бантами ззаду, у спортивному стилі, у купальниках та  у вечірніх сукнях. Присутні були зачаровані граційною ходою, чарівними усмішками і загадковими поглядами.

Напевно, журі було нелегко прийняти рішення щодо переможниці, бо усі дівчата були по-своєму красивими. Отож, «Першою Леді Студреспубліки-2011» стала учасниця з м. Миколаєва Терещенко Ксенія.

І на завершення, вечора, коли оргкомітет та гості  Студреспубліки були на фуршеті у Східному ресторані, по головній алеї РК «Сонечко» пронеслася блискавкою традиційна «Гола миля». У забігу також брали участь  дівчата (відчайдухи!) та біля тридцяти парубків. Гола миля символізує дух молодості, незалежності та «обезбашенності».

Що ж, останній день завершився, переможців оголошено, всі подарунки вручено. Залишилося згорнути наметове містечко, зібрати речі та починати готуватися до Студреспубліки-2012.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк, член Міжнародного оргкомітету, редактор «внутрішніх» ЗМІ