fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-02-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Студреспубліка єднає міста

OF7RHr7JjqQ«Стіна кохання» знову об’єднувала всю Україну, зокрема і Донеччину й Івано-Франківщину. Студенти у вишах раділи можливості привітати коханих, близьких на імпровізованій «стіні» та ще більше раділи святковій «валентинці» від Студреспубліки.

Цьогоріч студенти Донецького краю святкували республіканський День св. Валентина у 3-х вишах Слов’янська, Маріуполя та Покровська. На Франківщині до акції приєдналися студенти Івано-Франківського національний технічного університету нафти і газу. Яку особливу атмосферу свята створила Студреспубліка для студентів – читайте нижче.

PQlp8jddz4sqAWsvibmUrksYIUWfMeEco

 

 

 

 

 

14 лютого 2017р. у Маріупольському державному університеті, Індустріальному інституті (м. Покровськ) і Донбаському державному університеті (м. Слов’янськ) студенти власними руками сконструювали «Стіни кохання», на яких усі бажаючі мали змогу залишити свої привітання. Організатори за це подарували студентам, педагогам, гостям свята яскраві й гарні «валентинки» від Студреспубліки. Акція мала величезний успіх, усі учасники залишилися в захваті, адже дарувати людям посмішку і гарний настрій – це те, що робити так просто, але так приємно і важливо у сьогоднішній непростий період. Донеччани впевнені, «Стіна кохання» стане гарною традицією в їхньому краї.

UxTLNqkeSaMKk63PeDMz1s

 

 

 

 

 

 

 

16 лютого, незважаючи на те, що День закоханих офіційно вже минув, студенти прикарпатського ІФНТУНГу мали чудову нагоду знову й знову отримувати привітання та класні «валентинки» від студреспубліканців. До акції долучились навіть викладачі. Активістам Студреспубліки вдалось створити легку та святкову атмосферу в перший навчальний день семестру.

NqkiXHVwFx4hV4AqVTmLQA73uBllJ21ho

 

 

 

 

 

Наше свято вкотре доводить, що незважаючи на різницю в сотні кілометрів й інші розбіжності, якщо подія зроблена з любов’ю та позитивними намірами – учасники обов’язково залишаться в хорошому гуморі та зі щасливими обличчями. Республіканці також радіють з того, що біля «Стіни кохання» кожен може проявити свої емоції та бажання, навіть самі шалені. 

Кохаймося, бо ми того варті!
Воно творить дива, воно є основою життя
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служби Донецької та Івано-Франківської Студреспублік