fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-02-2017 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Долучайтеся до акції «Стіна кохання» по всій Україні

«Любов — довготерпелива, любов — лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається; не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить. Любов ніколи не переминає…»

Послання св. апостола Павла до корінтян 13, 4-7

1 валДень святого Валентина – популярне серед молоді свято і нагода в нинішні складні часи подарувати приємні та добрі хвилини своїм коханим, рідним, близьким. Республіканці щороку роблять 14 лютого ще більш атмосферним днем, вітаючи громадян біля спеціальної «Стіни кохання» і даруючи брендовані яскраві «валентинки» від Студреспубліки. Приєднуйтеся і ви!

Свято закоханих відзначають по всьому світі, а легендарний покровитель св. Валентин докладає до святкування і свою невидиму руку, створюючи атмосферу радості, добра, тепла й приємних посмішок. Незмінно, з 1998р. Студреспубліка проводить яскраву акцію «Стіна кохання» по всій Україні. Як же свято пройде цього року, де саме можна отримати класну «валентинку» — читайте далі.

14 лютого 2017р. на центральних площах міст, а також у найбільших вишах країни республіканці розмістять зроблені власними руками «Стіни кохання», де кожен матиме можливість залишити привітання з цим чудовим днем коханим, друзям, колегам, захисникам Вітчизни, місту, Україні та всьому Всесвіту. Поряд зі «Стіною кохання» активісти Студреспубліки роздаватимуть святкові брендовані «валентинки», які можна подарувати найважливішим людям у житті й тим, кому хочеться просто покращити святковий настрій.

«Стіну кохання» можна знайтиБезымянный-1 у вишах Івано-Франківська, Києва, Маріуполя, Миколаєва, Полтави, Ужгорода, Чернігова, Ірпеня, Ніжина, Покровська, Сєвєродонецька, Слов’янська. А також на центральних площах столиці,  Запоріжжя, Полтави, Рівного, Тернополя, Ужгорода, Херсона, Маріуполя, Ірпеня, перехожі зможуть долучитися до події, отримати святкові «валентинки» від республіканців. Незважаючи на сотні кілометрів відстані, тисячі українців будуть на одній позитивній, мирній «хвилі» — покажіть це, зробивши кльове фото чи селфі на фоні «стіни». Традиційно до дійства активно залучаються представники місцевих державних і суспільно-політичних структур, «зірки», подію показують на телеканалах та в інших медіях.

Республіканці переконані, що у сьогоднішні непрості дні нам потрібно проявляти більше любові, взаєморозуміння, терпимості та доброти один до одного. Саме такими позитивними моментами ми зможемо зробити свій маленький внесок у мир і благополуччя країни, яких так очікують всі українці. Адже, як казав у своєму посланні до корінтян св. апостол Павло: «Любов — довготерпелива, любов — лагідна…», і ми віримо, що любов здатна подолати ворожнечу і всі негаразди в Україні.

Тож, запрошуємо вас приєднатися до акції і відсвяткувати День закоханих разом із Студреспублікою. Напишіть теплі слова на «Стіні кохання», зробіть селфі, отримайте яскраву «валентинку», подаруйте її своїм дорогим людям і не забудьте сказати такі бажані, такі вічні, і такі дорогі слова «Я тебе люблю!»
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки