fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-09-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Крути гайки прогресу на Студреспубліці КПІ

Нещодавно відбувся подвоєний фестиваль — інженерний «ТехноАртКПІ» + ‘Kyiv Extreme Fest’, у рамках якого відбулась перша вишівська Студреспубліка КПІ, в ході якої студенти найбільшого технічного вишу країни змістовно, в форматі ОДГ-подібної міні-гри працювали над темою: «На шляху «нової індустріалізації» й миру: місце та роль КПІ?»

Національний технінчий університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» розпочав новий навчальний рік із змістовної роботи над «новою індустріалізацією» та миром в Україні під час вишівської Студреспубліки та презентації цікавих розробок своїх студентів. Детальніше – нижче.

8 вересня 2018р., одразу після початку навчального року, в найбільшому політехнічному виші країни пройшов подвоєний фестиваль — інженерний «ТехноАртКПІ» і ‘Kyiv Extreme Fest‘, одним із співорганізаторів якого була Київська Студреспубліка. Івент зібрав найцікавіші розробки, щоб показати, що інженерія — це сучасно й цікаво. Гоночний болід, роботи і дрони, 3D-принтери, секретна магія від хіміків і багато іншого було представлено. Гасло фестивалю: «Сучасні інженери — це найбільш щирі мрійники, тому що втілюють в життя ідеї, що раніше здавалися фантастикою».

 

 

 

 

 

 

В умовах нової технологічної революції, для реалізації проривного модернізаційного проекту перед Україною стоять надсучасні технологічні виклики, необхідність втілення проекту «нової індустріалізації» країни та побудови нових індустрій. На ці складні питання, а також яка роль у цьому процесі НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» відповідь й шукали КПІшники/ці та молодь столиці під час вишівської Студреспубліки КПІ, яка пройшла на тему: «На шляху «нової індустріалізації» й миру: місце та роль КПІ?»

 

 

 

 

 

 

За результатами роботи можна виділити головні проекти «нової індустріалізації» України, спираючись на досвід розробок у КПІ:

  • квантові технології – основа модернізаційного прориву. Ідея полягає в консолідації зусиль усієї країни над квантовими розробками та створення надсучасного квантового комп’ютера, який би допоміг встановити мир у всьому світі;
  • штучний інтелект – фундамент освіти майбутнього. Створення надпотужного штучного інтелекту, який би міг реалізувати всі передові педагогічні практики та за допомогою Big Data виробити індивідуальний підхід до кожного учня/ениці, навчити кваліфікацій — які унікальні та динамічно змінюються;
  • Україна — майданчик для наукових інновацій. Створення в Україні місця для реалізації будь-яких наукових розробок та експериментів, в т.ч. біохакінгу та клонування, потужна програма медичних досліджень на генетичну тематику.

 

 

 

 

 

 

 

 

Найголовніше, ці ідеї вже можна втілювати у життя, використовуючи напрацювання та базу альма-матер — НТУУ «КПІ» ім. Сікорського, а деякі з проектів студенти вже почали реалізувати на практиці.

Стратегічна ОДГ-подібна міні-гра проходила у динамічній атмосфері завдяки супроводу електронної музики від DJ Tolle фіналіста «Нічної туси-2018» на фіналі ХХ Студреспубліки-2018 на Чорноморській косі.

Дякуємо організатор(к)ам подвоєнного фестивалю — інженерному «ТехноАртКПІ» + ‘Kyiv Extreme Fest’ і НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», ППОС НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», Арт-простору «Вежа».




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Артем Ніколенко