fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-09-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Студреспубліка дарує супер-емоції!

Мало хто вірив, але це трапилось! 28 серпня, Крим, мис Тарханкут, зібрання молоді зі всіх куточків України на 10-й ювілейний мульти-фестиваль «Студентська республіка».

Під час Студреспубліки пройшов Перший Всеукраїнський фестиваль КВН на Кубок «Студентської республіки».

У Фестивалі брали участь 10 команд із Рівного, Дніпропетровська, Криму, Луганська, Полтави, Вінниці, Львова, Івано-Франківська та Чернігова.

На аль, по технічним причинам команди грали тільки два конкурси: «Візитівка» (на тему: «А республіці 10») і «Розминка» на вільну тему. Гра пройшла на достойному рівні, кожна команда, гарно підготувавшись, показала свої найкращі здібності.  Всі козирі команди приховували на конкурс «Домашнє завдання», який так і не встигли показати.

Але тим не менш ось такі результати:

І місце — «Другой мир», м. Луганськ,
ІІ  місце  — «Драйв»,  м. Вінниця,
ІІІ місце — «Нікополь», м. Дніпропетровськ.

Уже розпочата підготовка на наступний рік, щоб зробити фестиваль КВН ще потужнішим і з більшою кількістю команд.

Ведучий фестивалю Сергій Дідук: «Я приємно вражений, що на маловідомий фестиваль КВК, приїхала така кількість команд та показала свій доволі не слабкий матеріал, перемогли найкращі».

А от в другий день нашого мульти-фестивалю пройшов конкурс на звання «Містер Студреспубліки». Хлопцям довелося витримати три виходи: свій стиль, круїзний і діловий стиль. Також конкурсанти отримали фото-сесію на березі моря. Виявилося, що всі вони не аби які моделі. За лаштунками вирували емоції. Кожен хотів стати першим. І от нарешті… Голова журі Людмила Супрун оголосила переможця. Ним став Орест Яцута з міста Рівне.

Але ніхто не залишився не нагородженим. Кожен учасник отримав спеціальне звання: «Містер мужність», «Містер глядацьких симпатій», «Містер усмішка», «Містер бізнесстар» тощо

Дякуємо всім учасникам! До зустрічі на «Студентській республіці-2009»!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олена Огородник