fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-09-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" / 

Студентський магістрат Чернігівської області провів фото-квест Ніжином

Screenshot_6«Студентська республіка» впевнено крокує шляхом модернізації. Ціле літо представники ніжинських і чернігівських вишів ламали голову над Програмою модернізації області та країни в цілому. Набравшись досвіду на фіналі Студреспубліки-2015, зрозуміли, що необхідно починати зміни з себе, а саме зі студентів. Першим провели фото-квест My Nizhyn.

Влітку по всій країні в рамках регіональних Студреспублік були обрані Студентські магістрати та Студентські мери. Протягом року вони повинні проявляти активність і робити реальні проекти у своїх регіонах. Ось як чернігівці з самого початку нового навчального року показують себе в дії.  

Було вирішено, що, в першу чергу, треба провести ряд масових заходів і долучати своїх ровесників до активної діяльності.

Першим заходом, який було проведено Студентським магістратом Чернігівської області, був фото-квест My Nizhyn, котрий відбувся 10 вересня 2015р. Організаторами даного заходу виступали студенти Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя, а зокрема студенти факультету іноземних мов. Серед учасників було представлено як команди з НДУ, так і команди з Ніжинського агротехнічного інституту. Всього було зібрано 5 команд, а зокрема: Turbo Girls, «Легион», «Цвяточкі», Yellow Submarine та Schmetterlingen.

Screenshot_7

Screenshot_8За тематику квесту було обрано відомі та цікаві місця Ніжина. Але учасникам необіхідно було ще й виконати декілька креативних завдань. Наприклад, придумати фото-композицію на таку тему, як «Ранкова кава» або ж «Велосипед». Також учасникам довелося дещо поламати голову над одним із найдавніших богів грецької міфології, якого часто зображували з ягнятком на руках і згадати твір Гоголя, в якому він описував одну з архітектурних споруд Ніжина. Насправді, не всім командам вдалося виконати завдання ідеально, але на фініші учасники були задоволені своїми оригінальними фотографіями та солодкими призами.

У результаті фото-поєдинку, який тривав близько 2-х годин, перше місце здобула команда студенток 5-го курсу НДУ ім. Миколи Гоголя Schmetterlingen, яка набрала 83 бали за креативні та цікаві фотографії. Переможці були нагороджені грамотою та солодким подарунком. До речі, інші учасники квесту також не залишилися без подарунків.

Студентський магістрат планує проводити подібні заходи ще, адже приємні відгуки учасників додали лише впевненості та наснаги.

Screenshot_9 Screenshot_10

За словами організаторів фото-квесту, вносити яскраві моменти в студентське життя аж ніяк не важко, потрібно тільки трохи бажання та можливостей для реалізації, а бажаючі допомогти та взяти участь завжди знайдуться, адже студенти – це саме та рушійна сила, яка починає з малого і впевнено рухається до ідейних вершин!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Катерина Кривуця за матеріалами «Головного порталу Ніжина»