fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
16-06-2009 / всі теми /  Україна

Студент Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка Іван Ксенжук став “Студентом року” України (оновлено)

12 червня 2009 року у м. Полтаві вже вдруге відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу “Студент року”. Знову переміг полтавчанин, проте наступного року фінал заплановано провести у Сумах.

Учасниками другого національного фіналу конкурсу стали 5 найкращих студентів із числа переможців регіональних конкурсів: Іван Ксенжук — студент Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка, Віктор Гаврилюк — студент Тернопільського державного економічного університету, Світлана Ушаньова — студентка Херсонського національного технічного університету, Марина Коробка — студентка Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (м. Суми), Володимир Черняк — студент Кам’янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка.

Регіональні відбірні етапи “Студенти року-2008” відбулися у листопаді 2008 року у регіонах України.

Учасникам фіналу проекту “Студент року” надіслав свого привітального листа Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко.

Змагання відбувались у шести конкурсах, в яких претендентам на звання «Студент року України-2008» необхідно було показати власні презентації, свої творчі, особові, інтелектуальні здібності та вміння з гідністю виходити з непередбачуваних обставин. В одному з конкурсів студенти презентували соціальні проекти, які вони самі реалізували з лютого по травень місяць.

Визначало переможців поважне журі, до якого увійшли: Михайло Рогожа — начальник відділу гуманітарної освіти Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України, Богдан Підвербецький — начальник відділу профілактики негативних проявів серед молоді Департаменту сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні Мінсім’ямолодьспорту, Павло Вікнянський — Голова Народно-демократичної ліги молоді, голова оргкомітету з проведення Міжнародної програми Студреспубліка-2009, Сергій Шахов — автор проекту «Студент року», президент Інституту демократичного суспільства.

Почесне звання «Студент року-2008» отримав полтавець Іван Ксенжук, студент-третьокурсник Полтавського національного університету ім. Ю.Кондратюка. Окрім лаврів переможця він отримав путівку до Європи. Друге місце отримала сумчанка Марина Коробка, котра навчається у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна». За своє почесне друге місце, Марина отримала від організаторів ноутбук, який вручив Голова НДЛМ Павло Вікнянський. А партнер конкурсу страхова компанія «Глобус» застрахувала всіх учасників.

За рішенням журі — відходячи від традиції прийому фіналу проекту містом-обласним центром, із регіону який представляє володар титулу цього року, прийнято рішення, що почесне право проведення фіналу проекту передати м. Суми, представниця якого обійняла друге місце.

Додатково:

В середині 90х років вперше в Україні почули про проект «Студент року». Його автор і організатор Сергій Шахов, зазначає: «На той час мені хотілося створити зовсім новий проект для студентства, який буде цікавим і корисним як для самих студентів, так і для їх викладачів».

Починався проект у Полтаві і за декілька років став настільки популярним серед молоді, що до нього долучилися й виші з області. А згодом проект почав проводитися і в інших регіонах України.

Пані Людмила Супрун — Почесний голова журі, голова правління Українського фонду миру, лідер Народно-демократичної партії зазначає: «Я вірю, що саме вид цих активних студентів, які гарно навчаються, працюють, беруть участь в громадському житті суспільства — залежить доля України».

Організаторами конкурсу виступили: ВМГО «Студентська республіка», Інститут демократичного суспільства, Народно-демократична ліга молоді, Український фонд миру (голова правління — Людмила Супрун) за організаційного сприяння Міністерства освіти і науки України та Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба проекту «Студент року»