fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-08-2020 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Столичний квест — через терни до зірок!

12 серпня 2020р., до Міжнародного дня молоді, напередодні ХХІІ Київської Студреспубліки пройшов Столичний квест, де найдрайвовіша і найенегічніша молодь столиці, прокладала тернистий шлях історичними та мальовничими місцями Києва, вирішувала складні завдання та задачі на швидкість, щоби першими прийти до фінішу.

Як проходив турнір із Квесту серед вишів Києва та хто став найбільш кмітливим і швидким — читайте у підсумковому матеріалі нижче.

Столичний квест це змагання команд серед вишів Києва, а також інших бажаючих, присвячений Міжнародному дню молоді, з пошуку єдиного вірного шляху до досягнення високих цілей. Це цікаві головоломки, захоплюючі завдання та веселі фанти, що розкидані в мальовничих місцях, в пам’ятних, історичних, мальовничих і знаменних місцях Києва.

Учасники/ці протягом свого непростого шляху відвідали, зокрема, легендарний ЦУМ, один із символів Києва — Арку Дружби народів, заскочили до пам’ятнику у Другій світовій війні труханівцям, на Трухановому острові відповідно, а фінішом став недавній скляний міст, що символізував височінь і складність поставлених задач модернізації Києва й України.

У Столичному квесті, взяли участь, зокрема, команди від Національного авіаційного університету, Державного університету телекомунікацій, Київського транспортно-технологічний коледжу, Київського фахового коледжу прикладних наук тощо.

Найшвидшими і найспритнішими стала команда Київського фахового коледжу прикладних наук в особі капітана Тараса Гензея, ІІ місце посіла збірна команда НАУ й абітурієнтів, ІІІ Київського транспортно-технологічного коледжу. Перемож(ни)ці отримали подарунки, але, головне, зарядились енергією прогресивних зрушень і готові боротись за крісло Студентського мера/ки і депутата/ки Студентського магістрату Києва на Київській Студреспубліці-2020, що пройде 15-16 серпня на березі Дніпра.

Партнери: Департамент молоді та спорту при виконавчому органі Київської міської ради (КМДА)
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки