fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-07-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

«Приберіть сміття, хоч якась із вас користь буде»

фото 3Вибори — Чернігів заполонили біля сотні кандидатів у народні депутати, які невтомно і в черговий раз обіцяють «змінити наше життя на краще». Замість пустослів’я Студреспубліка запропонувала кандидатам зробити реальну корисну справу для Чернігова – прибрати чималу купу сміття у мальовничому куточку стародавнього міста.

Суботник «Чистий Чернігів, чисті вибори» від Студреспубліки пройшов успішно, незважаючи на те, що з усіх запрошених 127 кандидатів у нардепи (на той момент зареєстрованих), прийшло всього 2. Як проходив суботник, де саме прибирали, і чому 125 кандидатів так і не з’явилися для реальної справи в Чернігові детально читайте нижче.

За адресою Єськова 14б, у 25 метрах від дитячого майданчика, знаходиться звалище всілякого непотребу. Жителі будинку скаржилися в усі можливі інстанції. Результату — нуль.

Тож, Студреспубліка вирішила залучити до цієї справи самих чернігівців і всіх кандидатів, хто мітить на місце у Верховній Раді. На жаль, із запрошених кандидатів у нардепи на суботник 11 липня 2015р. прийшли тільки двоє: Юрій Ткач та Олександр Скубченко.

Варто зазначити, що далеко не всіх претендентів на мандат можна легко знайти. На агітках не вказані контактні дані та й в інтернеті їх не знайти. А ті кандидати, з якими таки вдалося зв’язатися, знайшли більш нагальніші справи, аніж допомога чернігівцям. Отже, 25 кандидатів, мабуть, переховуються. Адже знайти телефони чи принаймні адреси не неможливо. Сюди також входять і ті, хто перелякався повідомлення у соціальній мережі. Тобто, прочитати, то прочитав, а відповісти — мову відняло. Геннадій Корбан aHn1WiJ3NlQспромігся на смайлик.

Над пропозицією прийти попрацювати згодилися подумати у приймальнях кандидата від «Опоблоку» Олексія Дем’яненка, «народного контролера» Андрія Глаби та голови Чернігівської облради Миколи Звєрєва. Думають і досі… (детальніше з відповідями кандидатів можна ознайомитися нижче).

Озброївшись пакетами для сміття, ті, хто таки прийшов, узялися прибирати околиці вулиці Єськова та берег Стрижня. Розмірковували і над причиною такого безладу. Звичайно, виправдовувати тих, хто не спромігся донести відходи до місця призначення, ніхто і не збирався. Однак, не менша відповідальність лежить на структурах ЖКГ міста. Та виявляється, що комунальники таки не лінуються, а просто не мають змоги робити свою ж роботу добре. Для того, аби вчасно вивозити сміття, треба чимось заправити машини, а паливо — на вагу золота.

PrintЮрій Ткач, кандидат від Партії «Республіка», запропонував усім 127 кандидатам зібрати кошти, щоб найняти спецмашини та прибрати сміття. На його думку, це краще обіцянок, концертів чи будь-якої іншої гречки. Також треба надіслати офіційні скарги не лише у місцеві комунальні служби, а й до військової частини, що відповідає за частину засміченої землі. Олександр Скубченко заявив, що потрібно вимагати від власника землі прибрати сміття, і це має забезпечити відділ благоустрою міста.

Важливо, що в акції взяли участь лідери республіканців Павло Вікнянський та Олександр Щерба. Хоч і роботи було чимало, та спільними зусиллями все можна вирішити. Маємо надію, що в майбутньому кожен кандидат збере, принаймні, один пакет сміття задля доброї справи.

Ми за чисте місто! Ми за чесні вибори!

Зараз пропонуємо ознайомитись із відповідями або їхньою відсутністю всіх тих кандидатів, які не дійшли на суботник.

фото 1У більшості кандидатів неможливо знайти контакти приймальні чи особисті. Повідомлення в Facebook не читають: Барбарич Михайло Андрійович; Блінов Андрій Юрійович; Бобро Наталя Сергіївна; Бойко Костянтин Олександрович; Бондар Олексій Володимирович, Величко Олександр Володимирович; Волошина Олена Вікторівна; Гомон Андрій Віталійович; Давлеткужин Роман Рашитович; Дурнєв Олексій Сергійович; Захарченко Сергій Вікторович; Кондратюк Юрій Олександрович; Куц Ярослав Валентинович; Назаров Леонід Леонідович; Наумчук Ярослав Володимирович; Петренко Олександр Анатолійович; Тосич Людмила Іванівна; Харченко Олександр Сергійович; Шевцов Олег Олександрович.

Особисте повідомлення в Facebook прочитано, але жодної відповіді не надійшло, контакти приймалень не дійсні чи неможливо додзвонитись у наступних висуванців: Блауш Дмитро Ярославович; Кривенко Олександр Іванович; Левченко Олег Анатолійович; Мазур Олександр Володимирович; Сіваков Леонід Миколайович; Шамрай Павло Костянтинович; Коломієць Олег Геннадійович.

Особисте повідомлення в Facebook не прочитано, на телефонний дзвінок відповіли; сказали, що подумають, але кандидат так і не з`явився:  Глаба Андрій Володимирович; Звєрєв Микола Вікторович; Дем’яненко Олексій Олексійович.

Мельник Олександр Григорович особисте повідомлення в Facebook не прочитав, але додзвонитися вдалося, виявилося, що кандидат на милицях і не зможе з`явитись.

Андрійченко Ігор Володимирович, Березенко Сергій Іванович, Міщенко Андрій Миколайович, Тарасовець Юрій Миколайович — особисте повідомлення в Facebook не прочитано, в приймальнях повідомили, що в них занадто розписаний графік.

Корбан Геннадій Олегович — особисте повідомлення в Facebook прочитано, відповідь була неоднозначною, кандидат просто відповів смайликом, по вказаним телефонам додзвонитись до приймальні було неможливо.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернігівської Студреспубліки