fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
09-07-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Суботник «Чистий Чернігів, чисті вибори»

subbotnikНаше місто під час проміжних виборів до парламенту заполонили 127 кандидатів у нардепи, які безустанно і в черговий раз обіцяють «змінити наше життя на краще». Замість обіцянок, Студреспубліка пропонує зробити реальну корисну справу для Чернігова – 11 липня 2015р. о 16.00 прибрати цілий рівчак сміття.

Запрошуємо кандидатів зі своїми командами та всіх чернігівців на суботник, що проходитиме 11 липня (субота), о 16.00 за адресою: вул. Єськова 14б (район Чернігівського авіаційного училища).

Участь у суботнику означає, що кандидати в народні депутати мають чисті наміри та готові трудитися на благо Чернігова. Вони можуть показати, що здатні не лише обіцяти, а й зробити якусь корисну справу для громади вже сьогодні.

Суботник відбудеться без партійної символіки й агітації.

Для нас важливо те, як далі буде жити наше славне місто, ми знаємо, яким має бути PrintЧернігів. Нам потрібен той, хто буде модернізувати місто, служити чернігівчанам, дбати про наш добробут, гідне та комфортне життя. Пропонуємо разом контролювати дії кандидатів!

Ми як представники громадськості хочемо обирати такого народного депутата, який дослуховується до думки та запитів людей, а не займається самопіаром і скупкою людей, як кріпаків. Усі кандидати мають показати, чого варті ще до обрання.

Ми вимагаємо простих, але дуже конкретних дій!

Запрошуємо представників ЗМІ також відвідати суботник. Місце, яке нами було обрано для прибирання, є однією з найбрудніших частин Чернігова, там недбайливі громадяни зробили сміттєзвалище.

Тому долучайтеся і ви до прибирання, до доброї справи! Ви — всі ті, хто не хоче жити в смітнику і не готовий нескінченно чекати подачок від крадіїв-олігархів і безсовісної влади.

Про участь просимо повідомити заздалегідь Олександра Шевченка: тел.: 093 968 89 10, e-пошта: chernigiv@sturespublika.com
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернігівської Студреспубліки