fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
30-08-2010 / всі теми /  Україна

Спалах емоцій чи емоційний спалах

20-24 серпня на Міжнародному етапі «Студентської республіки-2010» взяли участь у Фото-конкурсі «Спалах емоцій» справжні папараці з Харкова, Миколаєва, Чернігова, Києва, Дніпропетровська, Львова, Закарпаття, Сімферополя, Донецька, Вінниці, Полтави, Хмельницького (загалом 20 осіб).
Учасники зробили серію фотографій на тему «Адаптація». Майже всі виконали завдання з фото-кросу, теми якого були такими: «Свобода думки», «Посмішка дарує майбутнє», «Ідеальна леді майбутнього» та «Харизматиний лідер». Крім цього фотографи займалися репортажною зйомкою та організували фотосесію для учасників наймужнішого суб-фесту «Містер Студреспубліки».
Всім, і не тільки фотографам, сподобались майстер-класи від відомого українського фотохудожника Олександра Ктиторчука. Деякі навіть вважали його семінари — найпопулярнішими та найхаризматічнішими.
Майже о 00:00 в день Незалежності стали відомими результати Фото-конкурсу в таких номінаціях, як:
  • Найкраще художнє фото та I місце отримав Філоненко Антон, Запоріжжя. Подарунком для Антона стали дистанційні курси від школи фото FOTO7, яка була партнером фото-конкурсу «Спалах емоцій»;
  • Накреативніше фото — Опаранюк Олег, Закарпаття;
  • Найкраще репортажне фото — Іващенко Олександр, Сімферополь.

Особлива подяка за активність та подарунок в якості фотосесії для Анастасії Бєлянінової (Харків) від Європейської школи дизайну, яка була партенром фото-конкурсу «Спалах емоцій».

Всім учасникам особлива подяка за активність, а партнерам школі фото «FOTO7» та Європейській школі дизайну — за співпрацю!

 

 

 

 

 

 

 

Хочеш висловитися? Всі спілкуються тут
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Кураторка Фото-конкурсу «Спалах емоцій» Маргарита Дандерфер