fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-02-2022 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Любов проти конфронтації, варваризації та дебілізації

Любов — це примноження Спільного Блага! Любов сильніша за патріархат, фашизм, сексизм, мізогінію та залякування. А прогрес неможливий, якщо за нього не боротися солідарно, зі взаємною довірою та повагою. До Дня св. Валентина в рамках традиційної акції «Стіна кохання» від Студреспубліки по різних регіонах України люди зичили один одному миру та добра.

Отже, 14 лютого 2022р. традиційно пройшла акція «Стіна кохання»*, історія якої розпочинається ще аж у 1998р. На спеціальних «стінах» по центрах міст перехожі залишали побажання тим, кого і що люблять, фоткалися, пилили відосіки й отримували в подарунок крутезні республіканські «валентинки». Як усе проходило, зокрема, у Києві, на Луганщині та Полтавщині — у матеріалі.

Встановити стійкий мир, подолати суперкризу, досягнути нашої незмінної цілі — входження України до топ-20 розвинутих країн світу за рівнем життя громадян можна лише спільним, осмисленим і креативним рухом до перетворення. А як тут без любові?!

У Києві акція пройшла на Хрещатику, під стінами Київської мерії. Столична «Стіна кохання» мала, окрім традиційної грані-«стіни», ще грані  для бажаючих познайомитися («Стіна знайомств») і тих, хто прагнув пофантазувати і щось намалювати («Стіна фантазій»). Свої освідчення, побажання, малюночки на цьому об’єкті соціального мистецтва залишали люди зовсім різного віку і професій.

Рухаємося далі по країні. На Полтавщині місце для акції було символічним: біля паркану Будинку дворянського зібрання («Котлярика»). Республіканці/ки хотіли показати, як люблять Полтаву, але в якому жахливому стані вона перебуває. Навколо стільки ненависті й злоби, для подолання яких мусимо докладати системні зусилля, — очевидний висновок з акції.

На Луганщині, у Сєвєродонецьку, до активності, окрім перехожих, долучалися курсант(к)и Луганського державного універистету внутрішніх справ ім. Е.ф.Дідоренка й учні Сєвєродонецького політехнічного фахового коледжу Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля.

Всупереч домінуючому, на жаль, тренду на брутальні конфронтацію, варваризацію та дебілізацію, ми зробили ще один крок до загальнонаціонального діалогу та пошуку взаєморозуміння, до щирого миру та свободи. Бо нам в Україні потрібна така любов, як проповідував св. апостол Павло, котра «не чваниться, не надимається; […] не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою».

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки