fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-12-2020 / Новини Cтудреспубліки /  Запоріжжя

«Кращому студенту Запоріжжя» — бути!

Відбулася презентація Запорізького обласного етапу Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України». Почесний голова місцевого оргкомітету конкурсу, проректор з науково-педагогічної роботи та гуманітарних питань Національного університету «Запорізька політехніка» Віктор Грешта, координатор всеукраїнської мережі Студреспубліки Олександр Щерба, студентські та профспілкові лідер(к)и регіону презентували конкурс і розповіли, як долучитися до нього та коли будуть урочистості [+ відео].

«Кращий студент України» організовує Студреспубліка за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України. Як відбулася презентація* і про новини з неї, як долучитися і перемогти в конкурсі — нижче.

14 грудня 2020р. у конференц-залі запорізького готелю Intourist успішно, за участі журналістів/ок і молодих активістів/ок, пройшла презентація «Кращого студента Запоріжжя».

«Кращий студент» — популярна у студентів системна конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді як авангарду розвитку українського суспільства. У її рамках визначатимуть кращих спудеїв і спудейок Запорізького краю у 10 номінаціях, які відображають прогресивні напрямки самореалізації та творення спільного блага:

  • Кращий студент Запоріжжя (комплексна характеристика);
  • Кращий студент-аналітик Запоріжжя;
  • Кращий студент-громадський діяч Запоріжжя;
  • Кращий студент-дизайнер Запоріжжя;
  • Кращий студент-медійник Запоріжжя;
  • Кращий студент-науковець Запоріжжя;
  • Кращий студент-підприємець Запоріжжя;
  • Кращий студент-програміст Запоріжжя;
  • Кращий студент-профспілковий активіст Запоріжжя;
  • Кращий студент-спортсмен Запоріжжя.

Під час презентації проректор з науково-педагогічної роботи та гуманітарних питань Національного університету «Запорізька політехніка» Віктор Грешта, зокрема, відзначив соціальну значущість конкурсу і пообіцяв допомогти провести його на найвищому рівні.

А координатор всеукраїнської мережі Студреспубліки Олександр Щерба спеціально приїхав до Запоріжжя, щоб розказати найдостовірніше про вишівські, регіональні та підсумковий фінальний етап конкурсу, який відбудеться за участі переможців/ниць із усієї України.

Аби стати учасником/цею необхідно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію, обрати номінацію, в якій хочете змагатися, вказати всі свої досягнення у цій царині, підтверджуючи їх відповідними здобутками, нагородами, грамотами тощо. Ви можете взяти участь у одній чи кількох номінаціях, аби показати свої вміння на всі 100%. Якщо ж хочете позмагатися у головній номінації — «Кращий студент Запоріжжя» в комплексній характеристиці — потрібно підготувати креативну відеопрезентацію про себе і представити власний соціальний проєкт.

Також серед виступаючих були голова профкому студентів, аспірантів та докторантів Національного університету «Запорізька політехніка» Андрій Іванченко та доцентка Національного університету «Запорізька політехніка» Наталія Фурманова.

Урочистості з нагородження переможців/ниць «Кращого студента Запоріжжя» запланували на початок весни 2021р. (точна дата буде повідомлена пізніше, стежте за інформацією). Наразі — реєструйтеся для участі в конкурсі!

Беріть участь у конкурсі, який надихає не лише на власні перемоги, але й дає можливість дієво долучитися до змін у своєму регіоні та всій країні.

Не пропустіть свято інтелекту, таланту та креативності. «Кращий студент Запоріжжя» — буде бомбезно!

Загалом по питанням конкурсу: zp@studrespublika.com

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки