fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-10-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Прокачуємо інтелектуально-пригодницькі скіли

Вирішення складних прогресивних задач потребує швидких і водночас дуже продуманих дій, а побудова Інакшої України потребує осмислених, злагоджених й інаваційних вчинків. Цим і займаються республіканці 24/7. «Квест-фест» на Студреспубліці дозволяє прокачати так потрібні для цього скіли і здатність отримувати задоволення від надзусиль.

Надважлива тема фіналу ХХІІІ Студреспубліки* «Інакша Україна — для Нового світу», який проходив 21–24 серпня 2021р. на херсонському узбережжі Чорного моря, у Лазурному, не залишала вибору: «Квест-фестиваль» повинен бути змiстовним і щільно пов’язаним з оргдiяльнiсною грою. Як все пройшло — у матеріалі нижче.

Протягом суб-фесту учасники/ці проявляли свої інтелектуально-пригодницькі якості та намагалися прокласти шлях до Інакшого. «Квест-фест-2021» проходив 3 дні, під час яких республіканці поринули в минуле, де зустрілись з проблемами людства та пропонували свої варіанти рішень, долали теперішнє і виточували фундамент інавацій і прогресу в майбутньому.

4 команди, які представляли різні регіони України, мали змогу пройти блоки випробувань, які складались з творчих, інтелектуальних, іноді навіть екстремальних завдань.

Перемогу здобули буковинці на чолі з капітанкою Аліною Сузанською, які найшвидше та найякісніше впорались із завданнями.

Що ж, до зустрічі на інших республіканських активностях й обов’язково на «регіоналках» і фіналі ХХIV Студреспубліки-2022!

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Аналітика гри-2021 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Владислав Павлюк