fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
31-10-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

На фіналі Студреспубліки пройшла IV Республікада!

imgonline-com-ua-Osvetlenie-mYBkfgYyT6FpbuОлімпіада – Універсіада – Республікада! Саме таким був девіз IV спортивно-журналістського проекту «Республікада», що проходив у рамках фіналу Студреспубліки-2017 на Чорноморській косі, під Очаковом, на узбережжі Чорного моря.

Які ж здобутки 24-27 серпня 2017р. на фіналі Cтудреспубліки (тема: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації України») показали найактивніші спортсмени та медійники – читайте далі.

«Республікада» з’явилася як відповідь на суспільний запит щодо боротьби з пропагандою та маніпуляціями в медіасередовищі та необхідністю підготовки висококласних журналістів, озброєних загальнолюдськими цінностями. Для початку було взято майданчик спортивної журналістики, яка з року в рік деградувала. Напевне, кожен міг помітити, що за останні роки з практично всіх новин на центральних і місцевих телеканалах зникли спортивні новини. І це серйозно змінило уболівальницьку аудиторію в Україні.

Щороку під час Студреспубліки молоді журналісти змагаються між собою й одночасно навчаються, нерідко самі є спікерами чи тренерами. Вони виконують різноманітні завдання організаторів: чи то написати статтю, чи підготувати репортаж, взяти інтерв’ю, відвідати факультатив медіа-експерта й написати рецензію, навчитися операторському, режисерському мистецтву, працювати з монтажем. Цього року найкращою серед журналістів і журналісток стала представниця Волині, працівниця обласного телебачення Ірина Луцюк.

Tar_PH-0744Tar_PH-0748

 

 

 

 

 

 

 

А як проходили спортивні змагання? Уже не вперше «Республікада» включає в себе змаганнях із дартсу. Такий, здавалося б, спокійний вид спорту, але це лише на перший погляд. Внутрішні переживання гравців можна було буквально відчути. Найкращим в дисципліні став Дмитро Притула з Дніпропетровщини.

Досить цікавим видався пляжний волейбол. Турнір пройшов у всій красі, немов на екранах молодіжних серіалів із пляжів Малібу. Пристрасті серед груп підтримки не вщухали. А в фінальній стадії команда Дніпропетровської області у складі Станіслава Величка й Олексія Войнова поступилася Владиславу Банченку та Вадиму Долованюку з Кіровоградщини.

DSC_0138IMG_6500

 

 

 

 

 

 

Найбільш видовищним, звичайно, був міні-футбол. Чимало команд боролися за звання найкращих. Галас уболівальників й емоції гравців заполонив західну частину території фіналу Студреспубліки, де й розташовувався спортмайданчик. Отож, збірна команда двох регіонів, Кіровоградської та Дніпропетровської області, стала переможницею у міні-футболі. У надзвичайно драматичному фіналі вони перемогли команду НУБіП із Києва з рахунком 1:0. ІІІ місце зайняла команда з Тернопільської області.

photo_2017-10-31_21-59-24photo_2017-10-31_21-59-20

 

 

 

 

 

 

 

Вітаємо переможців! І до зустрічі на фіналі ювілейної XX Студреспубліки-2018!

Аналітика-2017 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Вадим Долованюк, Олег Слизько