fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-09-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Пляжна фотосесія «Першої Леді»

Сонце, море та пісок… Що може бути краще? Звичайно, пляжна фотосесія учасниць конкурсу краси «Перша Леді-2010»!

Нещодавно відбулася подія, яку залишити поза увагою просто неможливо! Кращих дівчат, які брали участь у конкурсі краси «Перша Леді» фотографували такі професіонали, як Максим Мотайло та Василь Шмігель. Все це дійство відбувалося на березі моря у Криму під час проведення фіналу Студреспубліки-2010 під Євпаторією.

«Перша Леді Студреспубліки», «Перша Леді Інтернет» та «Перша Леді глядацьких симпатій» звичайно були на висоті. Але інші учасниці не «пасли задніх» і також відзначилися вмінням працювати на камеру.

Найкращі фотографії можна побачити тут

Також в рамках цього заходу напередодні фіналу Студреспубліки-2010 відбулася ще одна фотосесія, але на цей раз за участю дуже відомого й епатажного фотохудожника Олександра Ктиторчука. Дівчата були зняті крупним планом, а що може бути більш захопливим, ніж учасниці конкурсу «Перша Леді» у всій своїй красі! Потім ці фотографії увійшли до офіційного буклету конкурсу.

Загалом цього року відбулася справжня феєрія краси та грації! Але що ж тоді буде наступного разу? А ви приєднуйтесь і побачите все на власні очі!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Аліна Дубровіна