fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-06-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Дніпропетровськ

«Перша Леді Дніпра» мріяла про перемогу з першого курсу

Вихід дівчат 25 червня 2016р. у Палаці студентів Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара відбувся традиційний конкурс краси особистості серед студенток вишів Дніпра «Перша Леді-2016». 16 студенток, що стали переможницями першого туру, змагалися за звання найкращої. Вже наприкінці серпня вона відстоюватиме честь області на фіналі Студреспубліки-2016, де відбуватиметься яскравий півфінал конкурсу [+ відео].

Конкурс краси особистості «Перша Леді Дніпра» відбувся на найвищому рівні, дівчата пройшли серйозний відбір у своїх вишах, кожна змагалася на достойному рівні, але, звісно ж, перемогла найкраща. Хто саме — читайте в матеріалі.

16 претенденток змагалися за звання «Першої Леді Дніпра» у 6 виходах. Перший був в українських костюмах. У другому кожна дівчинка демонструвала творчі здібності. Третій вихід — у купальниках. Потім дівчата танцювали в спортивному одязі та показували міні-виставу в ексклюзивному одязі. Останній вихід прикрасили красиві вечірні сукні.

18641cc1fb01bf8b05127a41a94a542aПеред виходом.Танцювальний вихід

 

 

 

Кращою стала 22-річна студентка Придніпровської державної академії будівництва і архітектури Ангеліна Середова. Юна красуня розповідає, що взяти участь у конкурсі «Перша Леді» мріяла з першого курсу. І хоч цьогоріч були сумніви, чи варто йти на кастинг, однак мрія перемогла. Дівчина отримала право захищати честь Дніпропетровщини далі — наприкінці серпня під час фіналу Студреспубліки-2016.

Вихід в купальникахПереможницяНагородження переможниць

 

«Найскладнішим у підготовці для мене були танці. Я ніколи не займалася танцями і страшенно переживала. Але наш хореограф буквально на пальцях показувала, як потрібно танцювати. За кілька днів я танцювала вже на рівні з іншими дівчатами, — розповідає про підготовку до конкурсу Ангеліна Середова. Найцікавішим був вихід із елементами акторської майстерності. Потрібно було не просто красиво ходити, але й грати, як справжні актори, танцювати. Як на мене, це був дуже незвичайний підхід до демонстрації дизайнерського одягу».

Попереду в дівчини ще підготовка до всеукраїнського конкурсу. Студентка готова до серйозної роботи над собою та переконана, що гідно представить Дніпропетровщину в Україні. 

aafc6ce05368b5031a086f093bb2fae6Вихід у вечірніх сукнях    Нагородження дівчат

смсмс

явыв

спвапа

Званняв«Першої Віце-Леді» отримала Інна Лазданова з Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету. «Другою-Віце Леді» стала Юлія Ковалінська з Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара. «Леді глядацьких симпатій» стала Валерія Сидоренко з Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Альона Пінаєва