fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-10-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

«Перша Леді Либідь» розпочинає діяти

photo519464655546067127У столичному парку «Відрадний» відбувся довгоочікуваний і  креативній захід із метою привернення уваги до екологічного стану легендарної р. Либідь – «Перша Леді Либідь». Конкурс краси просто неба всіх глядачів зарядив гарним настроєм, а учасниці змогли показати всю свою красу й інтелект.

Кого ж обрано «Першою Леді Либідь», яка представлятиме проект по відновленню річки Либідь? І як проходив сам конкурс – читайте далі.

15 жовтня 2016р. із учасниками і глядачами згадували давню історія нашого міста, поновлювали багаж знань про річку Либідь, адже хто не знає минулого — не має і майбутнього. На конкурсі всі присутні змогли милувалися природною красою найчарівніших учасниць, їхніми неповторними образами й індивідуальністю.

photo519464655546067125

photo519464655546067124

Для того

Для того

Для того

Для того

Для то

гДля тогоо

Для того

Для того

Для того

Для того, щоб перевірити наскільки учасниці можуть підібрати собі вбрання, змайструвати його самостійно та виглядати у ньому так, аби перемогти — був влаштований майстер-клас по виготовленню аксесуарів із підручних матеріалів. Це і було перше завдання. А ось наступне, сам вихід — виконувався дівчатами під звучання перкусії. Далі учасниці мали дати відповіді на питання з соціальної та історичної тематики.

За корону переможниці боролися: Анна Птіцина — дизайнерка, Анжеліка Ломако – копірайтерка-контентщиця, Аліна Бородай — працює в EVO.Company, Наталія Дьячок — працює офіс-менеджеркою в ресторані, Зоя Шаповал — студентка Національного авіаційного університету, Світлана Лобань — працює у КП «Плесо», Маргарита Гончаренко — студентка Національного авіаційного університету.

Здобула головний титул «Перша Леді Либідь» Зоя Шаповал. Усіх учасниць нагородили подарунками від партнерів події — фотосесією, подарунковими сертифікати Milavitsa, безкоштовним «тренування» м’язів у мотузковому парку! День завершився аfterparty.

photo519464655546067128photo519464655546067126

Дякуємо

Дякуємо режисерці-постановниці заходу Наталії Демченко, арт-директорці Любові Сиротюк, ведучій Аліні Фесюк!
Організатори: Київська Студреспубліка, ГО «Либідь Є».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Людмила Рудкевич