fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-10-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

«Перша Леді Либідь» врятує легендарну річку

pershaledi2Середина осені дарує нам безліч можливостей і краси! Незвичайні нотки різнобарвя зустрінуть кожного перехожого 15 жовтня 2016р. о 13.00 у київському парку «Відрадний» на яскравому заході «Перша Леді Либідь». Приходьте обов’язково!

«Краса врятує світ» — здавна всім відома приказка. У нашому випадку ми намагаємося поєднати красу та відновлення річки Либідь. Як це можливо – читайте нижче в анонсі.

А зараз пориньмо в історію та легенди міста! Давним-давно, ще у VІІ ст. жили брати Кий, Щек і Хорив та їхня сестра — красуня Либідь, що заснували славне місто у межиріччі Либеді та Дніпра. На честь Кия — названо столицю України, на честь Либеді — найбільша притока Дніпра, річка Либідь. Проте, сьогодні Либідь закута в бетонні окови та чекає, хто зможе звільнити її.

На жаль, багато киян уже забули про Либідь. Якраз у парку «Відрадний» знаходяться витоки річки. Ми віримо, що краса врятує світ, тому проведемо захід, присвячений жіночій красі й оберемо берегиню, яка зможе врятувати красу річки.

all_kiev_384

Тож, 15 жовтня кожен зможе пригадати історію нашого рідного міста, прогулятися парком «Відрадний» та обрати красуню —  «Першу Леді Либідь», що буде публічно представляти проект по відродженню річки протягом року.

Всі дівчата, що виборюватимуть титул «Перша Леді Либідь» отримають подарунки і приємні сюрпризи від організаторів!

Цей захід — один із кроків до реалізації проекту по відродженню річки. Найважливіше — нагадати киянам про давню історію міста, привернути увагу ЗМІ та небайдужих киян до реалізації проекту по відновленню Либеді.

Приходьте самі, приводьте своїх коханих, родичів, друзів, сусідів і колег. Обіцяємо, що захід буде творчим і корисним! Запрошуємо партнерів долучатися до організації заходу.

Організатори: ГО «Либідь є» та Київська міська Студреспубліка.

Реєстрація учасників за телефонами:
Віталій: (093) 724 67 47, Семен: (067) 317 54 77, Людмила: (093) 041 69 80
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки