fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-06-2005 / Новини Cтудреспубліки /  Київська обл.

Передвиборчі перегони мерів продовжуються (день перший)

Здійснилося очікувана подія багатьох Київських студентів – свої двері гостинно відчинила «Студентська республіка», фестиваль, який проходить щорічно та присвячений до Дня молоді. Цього року територією для проведення було обрано парк Партизанської слави, адже нема нічого кращого для гри та відпочинку аніж ліс, озера та свіже повітря. Фестиваль проходить протягом трьох днів та включає дуже насичену програму, отже, нудьгувати та сумувати не доведеться, адже розваги тут є на всі смаки – гра «Вибори», «СНЕП»(студентська нова економічна політика), конкурси соціальної реклами, «Єврофутбол», «Євроволейбол», турнір «Козацькі розваги» а також Гала-концерт за участю рок-гуртів України.

В перший день фестивалю заїхало до наметового містечка та зареєструвалося 22 ВУЗівськи команди. Під час першого конкурсу на краще оформлення свого містечка команди показали свою кмітливість та винахідливість, так, Київський Університет культури і мистецтв зробив шалений PR своєму ректору – М.Поплавському, обклеївши все навколо себе фотографіями та постерами з обличчям свого кумиру. Університет «КРОК» теж відзначився оригінальністю оформлення свого містечка, встановивши покажчик маршруту по своїй території.

Наступним етапом гри була реєстрація власних підприємств – студенти ще раз доказали свою винахідливість у спробі заробляння грошей. Так, команда Академії адвокатури вирішила заробляти на реєстрації шлюбів. Інші команди вирішили цю проблему не менш цікавим способом – Університет «КРОК» наловили жаб та пропонують всім прийняти участь у жаб’ячих перегонах. А ще організований ТИР, салон з продажу карнавальних костюмів, боді-арт, караоке, курси плавання та ще багато інших цікавих моментів, на які можна витратити кошти-НДЛМчики.

Одночасно з цими подіями Міністерство охорони здоров’я організувало так зване «Вогнище свободи», на якому всі бажаючі можуть обміняти цигарки на корисні речі, такі як зубна паста, кулькові дезодоранти, шампуні тощо. Всі вилучені цигарки звалять на смітник та запалять, символізуючи агітацію за здоровий спосіб життя.

Під кінець дня всі команди зібралися на імітованому майданчику біля сцени та провели конкурсну програму «Візитна картка навчального закладу», де ВУЗи демонстрували своє вміння розважати натовп: тут були і виступ команди КВК Національного авіаційного університету, і показ мод від Київського інституту технологій та дизайну, та сценка про козаків і пошук вкраденого сала від «КРОКу» та ще багато чого іншого.

Перший день фестивалю виявився дуже насичений на всілякі події та явища. Захід відвідали посадові особи та депутати різних рівнів.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки