fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-08-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

«Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації»: очима волинських республіканців

IMG_67332 серпня 2017р. команда республіканців Волинської області провела круглий стіл на тему: «Освіта — ключовий напрям нової індустріалізації Волині». На заході були присутні Студентський мер і депутати Студентського магістрату Волині-2017/2018, а також громадянські активісти регіону.

У рамках першого бонусного завдання, яке проводилося в рамках підготовки до фіналу Студреспубліки-2017 (онлайн-реєстрація на участь у фіналі триває) студвлада Волині провела круглий стіл, де обговорювали надважливе питання сьогодення — модернізації освіти та впровадження нової індустріалізації. До яких висновків дійшли учасники — читайте далі.  

На заході були присутні Студентський мер і депутати Студентського магістрату Волині-2017/2018, представники ГО Armawork Владислав Апшай і Дмитро Лук’янчук; ВОМГО «Студентська рада Волині» Єлизавета Куц; первинної профспілкової організації студентів Луцького НТУ Сергій Книшук; Молодіжного центру Волині Яна Романюк і СГО «Молодіжна Платформа» Юлія Ткачук. Було проведено жваве обговорення по темі. Зокрема, Яна Романюк сказала: «Ви — студенти, ви — рушійна сила всіх процесів, які відбуваються у нашій країні. У наших руках небачена кількість можливостей. Я щиро вірю, що ми можемо змінити наш регіон на краще».

IMG_6734

IMG_6730-e1501757820538-1IMG_6729

 

 

 

 

 

 

Студент Луцького НТУ Сергій Книшук зауважив: «Я — студент, який навчається на технічній спеціальності і я розумію, що науково-технічний прогрес не стоїть на місці. І саме тому освіта повинна йти в ногу з розвитком технологій. Оскільки наш університет є технічного спрямування, він може стати ядром індустріалізації нашого регіону. Адже саме за допомогою індустріалізації ми зможемо підняти нашу країну на вищий рівень».

У результаті були зроблені наступні висновки:

  • освіта — найважливіший ресурс, в який потрібно найбільше інвестувати коштів, зусиль, часу;
  • від рівня якості освіти студентів залежить майбутнє регіону;
  • потрібно розвивати технічні спеціальності, адже від навичок студентів залежить майбутня індустріалізація регіону.

На рівні всієї держави, за участі молоді, інтелектуалів зі всієї країни розмову продовжимо під час фіналу Студреспубліки-2017 під Очаковом, що на узбережжі Чорного моря. Реєструйтеся:

Animation-SR
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Волинської Студреспубліки