fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-10-2016 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

НУБіП — дружно до перемоги!

Під час вишівського етапу мульти-фестивалю dsc_5059_0«Студентська республіка», який проходив на території НДГ «Великоснітинське», перемогу вибороли представники агробіологічного факультету під назвою «Ложка гречки» на чолі з Іваном Черешнюком.

Студреспубліка в НУБіП (6-9 жовтня 2016р.) запам’яталася улюбленими суб-фестивалями, цікавою стратегічною грою, чудовою атмосферою та дружніми республіканцями. Детальніше – нижче.

dsc_4976Подія на Фастівщині відкрилася вітальним словом ректора НУБіП Станіслава Ніколаєнка, одного з лідерів Студреспубліки Олександр Щерба та лідерки столичних республіканців Людмили Рудкевич.

Усі учасники, а їх було 12 команд, знаходились на базі 4 дні. Через дуже цікаву розважальну й інтелектуальну програму всі спали по 3-4 години на добу, але навіть це не завадило повернутися з масою незабутніх вражень, емоцій і спогадів, адже весь цей час проводили в дружній атмосфері Студреспубліки, яка залишиться в серцях усіх учасників мульти-фестивалю.

bwdnbrzkf80lxgpfqft9mc

 

 

 

 

 

 

 

 

Хоча погода була не на нашій стороні, але це не завадило провести вибори, в яких переміг студент агробіологічного факультету Іван Черешнюк. Він же виборов першість і в стратегічній грі.

nlx6srzghmxjqz48odoq

 

 

 

 

 

 

 

А на кінець хочемо сказати — всі повернулися живі-здорові та й ще з масою нових знань і незабутніх емоцій. Кожен студент, який узяв участь, тепер має друзів-республіканців, які з нетерпінням чекають наступного року і наступної Студреспубліки.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: За матеріалами сайту НУБіП