fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-07-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Крім молоді, нікому модернізувати Чернігівщину?

Foto-1Надскладною виявилась тема цьогорічної Студреспубліки в Чернігові: «Програма модернізації Чернігівщини». Протягом двох днів учасники Чернігівського регіонального етапу Міжнародної програми «Студентська республіка» шукали відповіді. Мульти-фестиваль проходив у Літньому театрі 27-28 червня 2015р. [+ відео]

Чернігівська Студреспубліка пройшла за участю поважних гостей, неймовірних суб-фестів, змістовної гри, а головне — запалу в учасників, що зробило мульти-фестиваль неповторною подією міста цього літа.

Участь взяли минулорічні переможці з Ніжина: агротехнічного інституту та державного університету ім.М.Гоголя, також були присутні студенти з Чернігівського національного технологічного університету, Чернігівського національного педагогічного університету, й інші. Загалом, кількість учасників склала більше сотні студентських активістів.

Основною подією, звісно, стала політична гра та вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату. Учасники, також, узяли участь у інших суб-фестивалях: «Студентській Мафії», «Квест-фесті», Що?Де?Коли.

IMG_2566Про переможців згодом, а зараз про гостей «Студентської республіки». У гості на відкриття заходу завітав голова Регіональної ради розвитку, керівник Державного управління справами Сергій Березенко, привітав учасників із даною подією та розповів про важливість участі молоді в усіх процесах у житті держави.

На закриття Чернігівської «Студентської республіки» завітав  давній друг Студреспубліки Юрій Ткач, начальник управління культури Чернігівської міської ради. Він розповів, що дуже важливо дотримуватись правил культури в економіці, політиці та в повсякденному житті людей; розказав про важливість роботи над Програмою модернізації всієї України й Чернігова, зокрема; побажав успіхів і перемоги найкращим.

За результатами голосування було визначено депутатів Студентського магістрату:

1.​ Артем Веремій, Чернігівський національний технологічний університет;
2.​ 
Ірина Дорошенко, Чернігівський національний технологічний університет;
3.​ Юлія Зотікова, Ніжинський державний університет ім. М.Гоголя;
4.​ Поліна Левковська, Чернігівський національний технологічний університет;
5.​ Катерина Молібога, Чернігівський національний технологічний університет;
6.​ Євген Семенок, ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут»;
7.​ Олександра Храмова, Ніжинський державний університет ім. М.Гоголя;
8.​ Ліана Чернуцька, Ніжинський державний університет ім. М.Гоголя;
9.​ Роман Шаблій, Ніжинський державний університет ім. М.Гоголя;
10.​ Максим Шадура, ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут».

Звання Студентського мера виборола студентка Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя Катерина Кривуця.

Foto-5

Переможці суб-фестивалів: «Студентська Мафія» – Сергій Дехан, «Фото-Квест» – команда «Фенікс», Що?Де?Коли? – команда «ГЕТ».

Усі переможці будуть представляти чернігівське студентство на фіналі Міжнародної програми «Студентська республіка», що традиційно буде проходити на узбережжі Чорного моря наприкінці серпня, і буде присвячене темі «Програма модернізації України».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернігівської Студреспубліки