fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-09-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Відпочинок із включеними мізками — це «Настільні ігри»

Що може бути цікавого у змаганнях, які включають усі нейронні зв’язки? А ми вам відповімо з задоволенням — це змога довести всім свою кмітливість, вправність і показати рівень інтелекту. Що, власне, і вправно демонстрували на фіналі учасники/ці нового для Студреспубліки суб-фестивалю «Настільні ігри».

24-27 серпня 2018р. у рамках проведення фіналу ХХ ювілейної Студреспубліки на тему: «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті» вперше стартував й успішно пройшов суб-фест, який зміг зацікавити навіть тих студреспубліканців, метою яких був відпочинок. Звісно, бо «Настільні ігри» показали всю свою різнобарвність. Подробиці — далі.

«Настільні ігри» — це унікальне поєднання інтелекту, веселого настрою та шаленого запалу перемоги. І цьогоріч упродовж 3-х днів у рамках суб-фестивалю було проведено 3 турніри з наступних змагань:

1. Турнір із шахів. У грі, в якій змагались наймогутніші розуми Студреспубліки, переміг хлопець із Чернігівщини, обійшовши суперників/ць із різних регіонів. У фіналі він зустрівся із чернівчанином Констянтином Костіним і здобув перемогу. Вітаємо переможця, чиє ім’я Олександр Ричок.

 

 

 

 

 

2. Турнір із «Монополії». Ось тут ми виявили у кого найбільші схильності до підприємництва та будування монопольної імперії. Несподівано монополісткою стала тендітна дівчина з Буковини Марія Фука.

3. Турнір із гри «Аліас». Кмітливість, рішучість і вміння працювати у парі, ось що допомогло перемогти прекрасним Наталії Костинюк і Владиславу Васильєву, які також із Чернівців. Швидко вгадуючи слова та просто йдучи по головам, вони змогли здобути беззаперечну перемогу. Вітаємо чемпіонів!

 

 

 

Беріть приклад із цих юнаків і дівчат, використовуйте свій вільний час із користю, цікавістю, для «прокачування» власного інтелекту. І тоді ми зробимо черговий великий крок до досягнення такого необхідного миру та прогресу для нашої країни.

До зустрічі на ХХІ Студреспубліці!

Аналітика гри-2018
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Армен Степанян