fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-02-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Миколаїв

Миколаївщина вітає своїх найкращих студентів

125615_1822 лютого 2018р. у Миколаєві, у повному глядачів концерт-холі «Юність», пройшов регіональний етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України», де студенти у запеклій боротьбі змагалися за звання кращого студента. У головній номінації «Кращий студент (комплексна характеристика)» перемогу здобув Павло Ковпак.

Неймовірне шоу, чудова підготовка студентів із 4-х вишів і 2-х коледжів, здоровий дух боротьби – тримав у напруженні учасників Миколаївського КСУ, глядачів і вболівальників. Як усе відбувалося та хто ж став кращим на Миколаївщині – деталі нижче.

125615_10125615_37125615_11

 

 

 

 

 

У рамках проекту учасники, які виступали у номінації «Кращий студент Миколаївщини (комплексна характеристика)», презентували себе у 3-х конкурсах. У першому — номінанти представили свої відеовізитівки, які відрізнялись одна від одної ідеєю і манерою виконання. Другим був конкурс талантів, де кожен проявив себе у тій справі, яка йому найближче до душі: у вигляді хореографічних, вокальних і поетичних постановок. І на завершення, конкурсанти розповіли про свої добрі справи.

DSC00580125615_33125615_26

 

 

 

 

Члени журі визначились із переможцями і оголосили результати. Звання «Кращого студента Миколаївщини (комплексна характеристика)» завоював студент Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова Павло Ковпак.

img9934_5a8fffe97648f125615_45125615_5

 

 

 

 

 

Окрім учасників, які виступали у комплексній характеристиці, у конкурсі також взяли участь 35 студентів у різних номінаціях. Переможці вже відомі:

  • «Краща студентка-громадська діячка Миколаївщини» — Аліна Жегунова, студентка Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія»;
  • «Краща студентка-культурна діячка Миколаївщини» — Олександра Єгорова, студентка Миколаївської філії КНУКіМ;
  • «Краща студентка-медійниця Миколаївщини» — Єлизавета Безушко, студентка Чорноморського національного університету ім. Петра Могили;
  • «Кращий студент-науковець Миколаївщини» — Артем Кривцов, студент коледжу Миколаївського національного університету ім. В.О.Сухомлинського;
  • «Кращий студент-програміст Миколаївщини» — Владислав Стовманенко, студент Чорноморського національного університету ім. Петра Могили;
  • «Кращий студент-спортсмен Миколаївщини» — Олег Кухарик, студент Миколаївського національного університету ім. В.О.Сухомлинського.

DSC00853125615_1125615_47

 

 

 

 

За словами регіональної координаторки цього конкурсу, а також мульти-фестивалю «Студентська республіка» Вікторії Романенко, було важливо створити атмосферу не конкурентності, а загальної мотивації: «Ми хотіли зробити цей день незабутнім для студентів для того, щоб цей проект запалив іскорки в цих молодих людях і вони продовжували розвиватися, і щоб вони розуміли, що їх праця завжди буде винагороджена». З привітаннями до молоді також звернувся перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко.

Глядачі насолодилися грандіозним шоу, яке підготувала Студреспубліка разом із партнерами і дізналися, що Миколаїв має активну, прогресивну, наполегливу молодь, яка здатна змінити не тільки місто і країну, а й цілий світ.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Миколаївської Студреспубліки