fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
09-08-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Миколаїв

Молодь Миколаївщини обговорює план модернізації

8 серпня 2015р. миколDkpQ7xCEN80аївська молодь обговорювала Програму модернізації Миколаївщини. Організатором проведення заходу стала Студентський мер Вікторія Іванова. Учасники визначали основні проблеми регіону та  можливі варіанти їх вирішення, вносили пропозиції щодо необхідних змін. У заході взяв участь народний депутат України Андрій Вадатурський.

Миколаївщина — одна з найпросунутіших республіканських земель. Тут давні традиції Студреспубліки — як лідерські, так і змістовні. Чим миколаївська команда дивує під час підготовки до крутого фіналу Студреспубліки-2015, який відбудеться на Арабатці — у тексті далі.

Робота відбувалась у групах за 5 важливими для регіону напрямками: якість життя в місті, турбота про літніх людей, студенти і роботодавці, молодь у підприємництві, лабораторія успіху в Миколаєві. Після обговорення лідери команд презентували ідеї та напрацювання за напрямками. Учасниками заходу стали підприємці, керівники громадських організацій, молоді активісти та переселенці зі Сходу України. Напутнє слово для учасників сказав народний депутат України Андрій Вадатурський. Активним учасником заходу був також Валентин Бєльський — підприємець, голова ради Миколаївського клубу директорів, керівник регіонального відділу Української асоціації якості. Почесними гостями заходу були ректор Чорноморського державного університету ім. Петра Могили Леонід Клименко та бізнесмен, гість фіналу Студреспубілки-2014 у Рибаківці Вячеслав Сімченко

8tDZeCAQeww11102858_906204446092027_4856644178093874775_nQyi6BMbcYDg

За результатами заходу були визначені першочергові кроки на шляху до модернізованого регіону. Перш за все, необхідно організувати публічні обговорення проблем регіону з обов’язковою участю представників органів влади, усунути адміністративні бар’єри, створити умови для підвищення інвестиційної привабливості регіону. За напрямками було визначено наступні кроки: підвищення кваліфікації кадрів у галузі освіти, здійснення регулярного аналізу ринку праці, збільшення джерел фінансування освітніх програм, впровадження програм із обміну досвідом між студентами та молодими спеціалістами з різних регіонів і країн, створення бізнес-інкубаторів для молоді.

deQijHhDOPI

Також було визначено необхідність налагодження діалогу між студентством і роботодавцями, введення у вишах факультативів щодо працевлаштування, проходження співбесід тощо. Важливо створити комфортні умови розвитку для молодих підприємців: грантові програми, можливість отримання безкоштовних консультацій, навчальні заходи, тренінги. Крім того, постає питання про знаходження порозуміння між молоддю та старшим поколінням, турбота про літніх людей має стати одним із пріоритетних напрямів виховання.

r89xIH9ntQ8

Zzi1idMbWLY

 

 

 

 

 

 

 

Серед нагальних проблем міста, передусім, необхідно вирішити наступні: підвищення свідомості та почуття відповідальності жителів міста, встановлення урн, ремонт зупинок громадського транспорту, підвищення поінформованості населення, також було запропоновано конкретні заходи щодо зменшення кількості безпритульних тварин на вулицях міста.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Миколаївської Студреспубліки