fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-02-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Донецьк

Молодь Донеччини активна

Донецька молодь11-13 лютого 2016р. у Святогорську відбувся Донецький регіональний форум лідерів студентського самоврядування «Студентська веселка». Участь у ньому взяли представники 13 вишів, органів учнівського самоврядування, місцевих громадських організації, а також лідери республіканців, зокрема в.о. менеджерки проектів Студреспубліки Рєгіна Попова і лідер полтавських республіканців Олег Слизько.

Донеччани розпочали новий рік із активної роботи з молодими лідерами: обласне управління у справах сім’ї та молоді та Донбаська державна машинобудівна академія вирішили провести молодіжний форум. Про що говорили під час події, що там робили республіканці та до якого висновку прийшли учасники форуму, читайте в цьому матеріалі.

Олег Слизько виступає перед Донецькою молоддюАТО, безумовно, позначилася на настроях і активності молоді в Донбасі. Але в будь- якому разі, жодні державні й благородні суспільні процеси не повинні зупинятися, тому студентство «взяло себе в руки» і почало відновлювати успішні ініціативи. Крім освітніх заходів у рамках Форуму учасники мали можливість поспілкуватися з представниками Донецької обладміністрації на предмет вирішення нагальних проблем і поділитися своїми думками з цього приводу.

Другий день форуму розпочався зі Студреспубліки. Олег Слизько і Рєгіна Попова спеціально приїхали з Києва та Полтави, щоб провести годинну презентацію республіканських проектів. Акцент, звичайно, був на регіональних етапах Міжнародної програми «Студентська республіка», адже вся Донеччина є невід’ємною складовою Студреспубліки, і цього року знову влітку актив регіону має зібратися задля пошуків відповідей на найскладніші питання, виборів Студентського мера і депутатів магістрату, а також визначити найкращих у різноманітних суб-фестивалях творчого, інтелектуального, спортивного і дозвіллєвого напрямів. Крім того донеччан запросили взяти участь у «VIII Зимовій Студреспубліці», яка відбудеться в Карпатах уже наприкінці місяця.

Рєгіна Попова виступає перед Донецькою молоддюЛідери Студреспубліки виступають перед молоддю Донеччини

Споглядаючи за молоддю та її ставленням до молодіжних громадських ініціатив, ми побачили, що Донецька Студреспубліка знову може стати однією з найкращих регіональних організацій в Україні.

Святогірськ

Молодь форуму

Наприкінці дня ми відвідали Свято-Успенську Святогорську Лавру, одну з трьох в Україні і шести у світі. Стоїть вона на березі р. Сіверський Донець. Неабиякий дух царить навколо. Лавра символізує різноманітність України, її велич і неймовірну красу. Усім рекомендуємо відвідати це святе місце.

Республіканці висловлюють особисту вдячність начальнику управління у справах сім`ї та молоді Донецької обладміністрації Лілії Золкіній за запрошення, теплий прийом і відмінну організацію форуму!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олег Слизько